Loader indicator

Konwerter sieciowy

126 ofert
Sortuj
domyślne cena rosnąco cena malejąco
Filtrowanie
Sortowanie
Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter ***DARMOWY TRANSPORT***
371,99
Avans
Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter ***DARMOWY TRANSPORT***
Port 10/100/1000 RJ45 z obsługą połączenia na dystansie do 100m. Jednomodowy port optyczny SC z obsł...
Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with
1 358,03
Senetic
Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with
Allied Telesis (AT-PC2000/SC-60) Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with ...
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
104,06
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
Rodzaj złącza optycznego : 2 szt. SC Liczba włókien : 2 szt. Zasięg transmisji : 2 km - Światłowód w...
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC200CM
139,00
OTOBRAM
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC200CM
Konwerter TP-LINK MC110CS DARMOWY TRANSPORT!
115,00
Media Expert
Konwerter TP-LINK MC110CS DARMOWY TRANSPORT!
Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX, przewo...
Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter DARMOWY TRANSPORT
371,99
ELECTRO.pl
Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter DARMOWY TRANSPORT
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
141,00
ZiZaKo sp. z o.o.
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
OpisMedia konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzon...
MC220L SFP Media konwerter Gb, Ethernet TP-LINK
65,13
RETT-POL
MC220L SFP Media konwerter Gb, Ethernet TP-LINK
Praca w trybie pełnego dupleksu z prędkością 1000Mb/s na obu portach: TX i FX Funkcja automatycznego...
IMC-P101-S-SC-T konwerter Ethernet-światłowód PoE Singlemode SC
3 681,39
SHEMECK
IMC-P101-S-SC-T konwerter Ethernet-światłowód PoE Singlemode SC
konwerter Ethernet-światłowód PoE Singlemode SC
TP-Link MC200CM media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
129,00
x-kom.pl
TP-Link MC200CM media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
TP-Link MC110CS fiber media converter singlemode
120,53
Senetic
TP-Link MC110CS fiber media converter singlemode
TP-LINK (MC110CS) TP-Link MC110CS fiber media converter singlemode
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
74,17
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter Dogodne raty! DARMOWY TRANSPORT!
469,99
Media Expert
Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter Dogodne raty! DARMOWY TRANSPORT!
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
77,22
ZiZaKo sp. z o.o.
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
OpisMedia konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony...
MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, jednomodowy, SC do 15km TP-LINK
128,19
RETT-POL
MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, jednomodowy, SC do 15km TP-LINK
IMC-21-M-ST konwerter Ethernet-światłowód Multimode ST
778,59
SHEMECK
IMC-21-M-ST konwerter Ethernet-światłowód Multimode ST
konwerter Ethernet-światłowód Multimode ST
TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
105,00
x-kom.pl
TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter
317,33
Senetic
RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter
PLANET (ICS-100) RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter
KONWERTER ETHERNET + EPOE LR1002 DAHUA
90,93
aksonet.pl
KONWERTER ETHERNET + EPOE LR1002 DAHUA
W opakowaniu : 2 szt. Podana cena za opakowanie Porty LAN : 1 szt. RJ45 Porty transmisyjne : 1 szt. ...
Konwerter TECHNISAT Skyline/Phoenix CE HD Single LNB
29,99
Media Expert
Konwerter TECHNISAT Skyline/Phoenix CE HD Single LNB
Konwerter typu Single o częstotliwości od 10.7 do 12.75 GHz, współczynniku szumów 0.1 dB i polaryzac...
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
114,14
ZiZaKo sp. z o.o.
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
OpisMedia konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX pr...
MC111CS Media konwerter WDM Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK
96,28
RETT-POL
MC111CS Media konwerter WDM Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SM, do 20km TP-LINK
Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu...
IMC-21-S-SC konwerter Ethernet-światłowód jednomodowy SC
947,10
SHEMECK
IMC-21-S-SC konwerter Ethernet-światłowód jednomodowy SC
konwerter Ethernet-światłowód jednomodowy SC
TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45SFP) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
69,00
x-kom.pl
TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45SFP) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) media converter
364,08
Senetic
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) media converter
Allied Telesis (AT-MC101XL-60) Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) media converter
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
92,59
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Konwerter M-023M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/...
Konwerter TECHNISAT Skyline CE HD Quad
79,90
Media Expert
Konwerter TECHNISAT Skyline CE HD Quad
Konwerter typu Quad wykonany w technologii EcoTec. Wysokiej jakości obudowa odporna na trudne warunk...
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
114,14
ZiZaKo sp. z o.o.
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
OpisMedia konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX prz...
MC110CS Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SC, do 20km TP-LINK
138,03
RETT-POL
MC110CS Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, jednomodowy, SC, do 20km TP-LINK
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End...
IMC-21-M-SC konwerter Ethernet-światłowód Multimode SC
677,73
SHEMECK
IMC-21-M-SC konwerter Ethernet-światłowód Multimode SC
konwerter Ethernet-światłowód Multimode SC
TP-Link MC210CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
125,00
x-kom.pl
TP-Link MC210CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
Allied Telesis 1 slot media converter rackmount chassis with internal
411,16
Senetic
Allied Telesis 1 slot media converter rackmount chassis with internal
Allied Telesis (AT-MCR1-50) Allied Telesis 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC...
MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA
331,77
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER PFS3102-1T SFP DAHUA
.Ethernet media konwerter do zastosowań przemysłowych..Urządzenia tego typu mogą być stosowane w ins...
Konwerter TP-LINK MC210CS
126,96
Media Expert
Konwerter TP-LINK MC210CS
Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX na sygnał przewodzony kable...
TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC
114,14
ZiZaKo sp. z o.o.
TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC
OpisMedia konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX prz...
M-207M Media konwerter 10/100Mb/s jedno włókno jednomodowe do 20km ULTIMODE
209,78
RETT-POL
M-207M Media konwerter 10/100Mb/s jedno włókno jednomodowe do 20km ULTIMODE
1 port Ethernet 10/100 Mb/s na RJ-45 Duża odległość transmisji - 20 km Transmisja przez jedno włókno...
IMC-101G konwerter 1Gb/s Ethernet-światł., port SFP
1 972,92
SHEMECK
IMC-101G konwerter 1Gb/s Ethernet-światł., port SFP
konwerter 1Gb/s Ethernet-światł., port SFP
TP-Link MC112CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
105,00
x-kom.pl
TP-Link MC112CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
Allied Telesis Internal 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet
436,06
Senetic
Allied Telesis Internal 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet
Allied Telesis (AT-MC102XLPCI-001) Allied Telesis Internal 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) Fast Ethernet...
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
133,95
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
Rodzaj złącza optycznego : SC Liczba włókien : 1 szt. Zasięg transmisji : 2 km - Światłowód wielomod...
Konwerter TP-LINK MC220L
69,00
Media Expert
Konwerter TP-LINK MC220L
Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kab...
TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode
114,14
ZiZaKo sp. z o.o.
TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode
OpisMedia konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX prz...
OVH-8D/SC Media konwerter 8x wideo z RS-485 odbiornik i nadajnik
1 533,07
RETT-POL
OVH-8D/SC Media konwerter 8x wideo z RS-485 odbiornik i nadajnik
Standard: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL Zasięg transmisji: 20km - Włókno jednomodowe Długość fali opty...
TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
115,00
x-kom.pl
TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with
1 252,14
Senetic
Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with
Allied Telesis (AT-PC2000/SP-60) Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with ...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
206,50
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Konwerter M-207M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/...
Konwerter TP-LINK MC200CM DARMOWY TRANSPORT!
129,00
Media Expert
Konwerter TP-LINK MC200CM DARMOWY TRANSPORT!
Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kable...
M-207G Media konwerter 1Gb/s - jedno włókno jednomodowe do 20 km
551,04
RETT-POL
M-207G Media konwerter 1Gb/s - jedno włókno jednomodowe do 20 km
1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s na RJ-45 duża odległość transmisji - 20 km transmisja przez jedno w...
TP-Link MC100CM media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
105,00
x-kom.pl
TP-Link MC100CM media konwerter światłowodow (RJ-45SC) - płatności online, szybka bezpieczna dostawa oraz możliwość zwrotu do 15 dni
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) media converter
379,46
Senetic
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) media converter
Allied Telesis (AT-MC102XL-60) Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) media converter
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
104,06
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Konwerter TP-LINK MC112CS DARMOWY TRANSPORT!
105,00
Media Expert
Konwerter TP-LINK MC112CS DARMOWY TRANSPORT!
Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX, przewo...
MC100CM Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, wielomodowy, SC, do 2km TP-LINK
96,28
RETT-POL
MC100CM Media konwerter Fast Ethernet 100 Mb/s, wielomodowy, SC, do 2km TP-LINK
TP-Link MC112CS fiber media converter WDM SM
120,53
Senetic
TP-Link MC112CS fiber media converter WDM SM
TP-LINK (MC112CS) TP-Link MC112CS fiber media converter WDM SM
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
163,76
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
Konwerter M-023G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/...
Konwerter TP-LINK MC111CS DARMOWY TRANSPORT!
105,00
Media Expert
Konwerter TP-LINK MC111CS DARMOWY TRANSPORT!
Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX, przew...
MC200CM Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, wielomodowy, SC, do 550m TP-LINK
118,94
RETT-POL
MC200CM Media konwerter Gb, Ethernet 1000 Mb/s, wielomodowy, SC, do 550m TP-LINK
TP-Link TL-MC1400 rack chassis 19'' for media converter
886,09
Senetic
TP-Link TL-MC1400 rack chassis 19'' for media converter
TP-LINK (TL-MC1400) TP-Link TL-MC1400 rack chassis 19'' for media converter
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
74,17
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Konwerter TECHNISAT SKYLINE/PHOENIX CE HD TWIN
59,99
Media Expert
Konwerter TECHNISAT SKYLINE/PHOENIX CE HD TWIN
SkyLine CE HD Twin to konwerter z 2 wyjściami, wykonany w technologii EcoTec. Wzmocnienie sygnału wy...
M-203G Media konwerter dwa włókna jednomodowe do 20 km ULTIMODE
190,65
RETT-POL
M-203G Media konwerter dwa włókna jednomodowe do 20 km ULTIMODE
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST
753,78
Senetic
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST
Allied Telesis (AT-MMC200/ST-60) Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST co...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
162,72
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Konwerter M-203G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/...
Konwerter INTELLINET Gigabit Ethernet to SFP Dogodne raty! DARMOWY TRANSPORT!
299,99
Media Expert
Konwerter INTELLINET Gigabit Ethernet to SFP Dogodne raty! DARMOWY TRANSPORT!
Konwerter posiada jeden port RJ-45 10/100/1000Base-TX o maksymalnym dystansie 100 m i 1 slot na modu...
TL-MC1400 Obudowa do media konwerterów TP-LINK, 14 slotów do szafy RACK 19"
747,30
RETT-POL
TL-MC1400 Obudowa do media konwerterów TP-LINK, 14 slotów do szafy RACK 19"
Umożliwia zamontowanie 14 media konwerterów Możliwy montaż w szafach 19", 2U Izolacja elektryczna ka...
TP-Link MC111CS fiber media converter WDM SM
120,53
Senetic
TP-Link MC111CS fiber media converter WDM SM
TP-LINK (MC111CS) TP-Link MC111CS fiber media converter WDM SM
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
579,74
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Konwerter M-207G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/...
Konwerter TP-LINK MC100CM DARMOWY TRANSPORT!
105,00
Media Expert
Konwerter TP-LINK MC100CM DARMOWY TRANSPORT!
Konwerter umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX, przewodzony kablem m...
TAA, 10/100/1000T POE+ to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Media
2 099,38
Senetic
TAA, 10/100/1000T POE+ to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Media
Allied Telesis (AT-IMC2000TP/SC-980) TAA, 10/100/1000T POE+ to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Med...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA
96,34
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY TX OTE103T NADAJNIK DAHUA
Rodzaj urządzenia : Nadajnik Rodzaj złącza optycznego : FC Liczba włókien : 1 szt. Zasięg transmisji...
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX ST
591,80
Senetic
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX ST
Allied Telesis (AT-DMC1000/ST-50) Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX ST C...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
273,43
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
Allied Telesis AT-IMC100T/SCSM-80 Industrial, DIN Rail Mount 10/100TX
2 728,57
Senetic
Allied Telesis AT-IMC100T/SCSM-80 Industrial, DIN Rail Mount 10/100TX
Allied Telesis (AT-IMC100T/SCSM-80) Allied Telesis AT-IMC100T/SCSM-80 Industrial, DIN Rail Mount 10/...
Allied Telesis Redundant power supply for AT-MCR12 media con
816,08
Senetic
Allied Telesis Redundant power supply for AT-MCR12 media con
Allied Telesis (AT-PWR4-50) Allied Telesis Redundant power supply for AT-MCR12 media con
TP-Link MC220L media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH
81,50
Senetic
TP-Link MC220L media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH
TP-LINK (MC220L) TP-Link MC220L media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
TP-Link MC100CM fiber media converter multimode
120,53
Senetic
TP-Link MC100CM fiber media converter multimode
TP-LINK (MC100CM) TP-Link MC100CM fiber media converter multimode
1-Port 10/100/1000Base-T - 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media
470,82
Senetic
1-Port 10/100/1000Base-T - 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media
PLANET (GT-1205A) 1-Port 10/100/1000Base-T - 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media Converter
Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with
1 358,03
Senetic
Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with
Allied Telesis (AT-PC2000/LC-60) Allied Telesis Two-port Gigabit Speed/Media Converting Switch with ...
Allied Telesis 18-Slot Chassis for MMC2xxx Media Converters, one AC
2 510,54
Senetic
Allied Telesis 18-Slot Chassis for MMC2xxx Media Converters, one AC
Allied Telesis (AT-MMCR18-60) Allied Telesis 18-Slot Chassis for MMC2xxx Media Converters, one AC Mu...
TP-Link MC210CS media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC)
148,87
Senetic
TP-Link MC210CS media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC)
TP-LINK (MC210CS) TP-Link MC210CS media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km
Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit
342,90
Senetic
Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit
PLANET (GT-905A) Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter
Allied Telesis AT-IMC1000TP/SFP-80 Industrial, DIN Rail Mount
3 071,19
Senetic
Allied Telesis AT-IMC1000TP/SFP-80 Industrial, DIN Rail Mount
Allied Telesis (AT-IMC1000TP/SFP-80) Allied Telesis AT-IMC1000TP/SFP-80 Industrial, DIN Rail Mount 1...
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX ST
461,02
Senetic
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX ST
Allied Telesis (AT-DMC100/ST-50) Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX ST Conn...
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, SC
753,78
Senetic
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, SC
Allied Telesis (AT-MMC200/SC-60) Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, SC co...
Allied Telesis Media Blade 10/100/1000TX to SFP, with 802.3ah OAM
1 538,72
Senetic
Allied Telesis Media Blade 10/100/1000TX to SFP, with 802.3ah OAM
Allied Telesis (AT-CM3K0S) Allied Telesis Media Blade 10/100/1000TX to SFP, with 802.3ah OAM Support...
Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU
741,33
Senetic
Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU
Allied Telesis (AT-MMCR-PWR-AC-60) Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU
10/100/1000Base-T to miniGBIC (SFP) Converter
273,39
Senetic
10/100/1000Base-T to miniGBIC (SFP) Converter
PLANET (GT-805A) 10/100/1000Base-T to miniGBIC (SFP) Converter
Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode (15km) 2 port switch
1 706,91
Senetic
Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode (15km) 2 port switch
Allied Telesis (AT-FS232/1-60) Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode (15km) 2 port switc...
TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC)
148,87
Senetic
TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC)
TP-LINK (MC200CM) TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m
Allied Telesis VDSL2 (RJ11) to 10/100/1000T Mini Media Converter
607,07
Senetic
Allied Telesis VDSL2 (RJ11) to 10/100/1000T Mini Media Converter
Allied Telesis (AT-MMC6005-60) Allied Telesis VDSL2 (RJ11) to 10/100/1000T Mini Media Converter
Allied Telesis 12 slot media converter rackmount chassis
1 862,64
Senetic
Allied Telesis 12 slot media converter rackmount chassis
Allied Telesis (AT-MCR12-50) Allied Telesis 12 slot media converter rackmount chassis
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX ST
560,65
Senetic
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX ST
Allied Telesis (AT-DMC100/ST) Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 100TX to 100FX ST Connect...
TAA, 10/100/1000T to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Media Converter
1 906,23
Senetic
TAA, 10/100/1000T to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Media Converter
Allied Telesis (AT-IMC2000T/SC-980) TAA, 10/100/1000T to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Media Con...
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP
889,13
Senetic
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP
Allied Telesis (AT-MMC2000/SP-60) Allied Telesis Mini Media Converter 10/100/1000T to SFP
10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Gigabit Converter
360,02
Senetic
10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Gigabit Converter
PLANET (GT-802) 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Gigabit Converter
Media konwerter poe mikrotik routerboard rbftc11 - szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach
152,00
eltrox.pl
Media konwerter poe mikrotik routerboard rbftc11 - szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach
KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY MIKROTIK RBFTC11 Najważniejsze cechy: Złącze światłowodowe - SFPStandard kom...
1 2 >

Często wybierane

Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter ***DARMOWY TRANSPORT***

Port 10/100/1000 RJ45 z obsługą połączenia na dystansie do 100m. Jednomodowy port optyczny SC z obsługą połączenia na dystansie do 20km. Funkcja Link Fault Passthrough (LFP) zapewnia łatwą kontrolę sieci. Zapewnia do 30W mocy dla jednego urządzenia PoE Obsługa trybu full-duplex, half-duplex oraz aut...

Konwerter INTELLINET Gigabit PoE+ Media Converter ***DARMOWY TRANSPORT***
Avans

371,99 zł

Zobacz ofertę >

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM

Rodzaj złącza optycznego : 2 szt. SC Liczba włókien : 2 szt. Zasięg transmisji : 2 km - Światłowód wielomodowy Obsługiwane standardy : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z Port LAN : 1 szt. (RJ-45. UTP/STP) Szybkość transmisji : 10 / 100 / 1000 Mb/s Długość fali optycznej : 1310 nm Wybrane cechy : Auto d...

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
aksonet.pl

104,06 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

Użytkownicy przeglądający oferty Konwerter sieciowy często odwiedzali także SwitchRouterAccess point. Inne popularne strony, które warto zobaczyć:

^