Konwerter sieciowy

117 ofert
Bestsellery
Filtrowanie
TP-Link MC220L media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH
79,68
Senetic
TP-Link MC220L media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH
TP-LINK (MC220L) TP-Link MC220L media converter 1000BaseT (RJ45) - 100...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
BESTSELLER
140,25
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
Rodzaj złącza optycznego : SC Liczba włókien : 1 szt. Zasięg transmisj...
Media konwerter jednomodowy OM2-SM
82,13
IVEL Electronics
Media konwerter jednomodowy OM2-SM
Konwerter OM2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM
69,19
ZiZaKo
TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM
Zastosowanie produktu TL-FC111B-20 to media konwerter 100M, który zape...
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
123,89
ProSupport Polska
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-...
IMC-21-M-SC konwerter Ethernet-światłowód Multimode SC
609,96
SHEMECK
IMC-21-M-SC konwerter Ethernet-światłowód Multimode SC
konwerter Ethernet-światłowód Multimode SC
INTELLINET Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502
193,11
Neonet.pl
INTELLINET Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502
Wymiary [mm]: 107 x 70 x 26 mmWaga [g]: 500 gKolor: CzarnyAkcesoria w ...
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L
72,00
Sklep eltro.pl
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L
Media konwerter Gb, Ethernet MC220L Wyróżnione funkcje: - Zgodność ze ...
Konwerter TP-LINK MC220L
72,00
Sklep ELECTRO.pl
Konwerter TP-LINK MC220L
Konwerter TP-LINK MC220L ***DARMOWY TRANSPORT***
72,00
Sklep avans.pl
Konwerter TP-LINK MC220L ***DARMOWY TRANSPORT***
INTELLINET Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502
193,11
Sklep neo24.pl
INTELLINET Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502
SC 70 USB MS to przewodowa słuchawka na dwoje uszu dla biurowych profe...
"Konwerter HDMI na LAN - POE - LKV372 EDID"
179,00
Sklep aze.com.pl
"Konwerter HDMI na LAN - POE - LKV372 EDID"
Przedłużacz LKV372 EDID składa się z nadajnika TX oraz odbiornika RX, ...
Konwerter Digitus Professional DN-82010-1 (10/100, ST, MM, 2km)
203,69
Sklep media-konwertery.pl
Konwerter Digitus Professional DN-82010-1 (10/100, ST, MM, 2km)
Konwerter mediów Digitus Professional DN-82010-1 (10/100, złącze ST, d...
Media konwerter tp-link mc220l - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
72,00
eltrox.pl
Media konwerter tp-link mc220l - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC220L NAJWAŻNIEJSZE CECHY Praca w trybie pełn...
TP-Link MC112CS fiber media converter WDM SM
117,75
Senetic
TP-Link MC112CS fiber media converter WDM SM
TP-LINK (MC112CS) TP-Link MC112CS fiber media converter WDM SM
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
BESTSELLER
73,91
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM
Rodzaj złącza optycznego : 2 szt. SC Liczba włókien : 2 szt. Zasięg tr...
Media konwerter wielomodowy OM2-MM
82,41
IVEL Electronics
Media konwerter wielomodowy OM2-MM
Konwerter OM2-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
87,45
ZiZaKo
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-S...
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
123,89
ProSupport Polska
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-F...
IMC-21-M-ST konwerter Ethernet-światłowód Multimode ST
779,82
SHEMECK
IMC-21-M-ST konwerter Ethernet-światłowód Multimode ST
konwerter Ethernet-światłowód Multimode ST
INTELLINET Media konwerter Gigabit PoE+ 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km 508209
371,31
Neonet.pl
INTELLINET Media konwerter Gigabit PoE+ 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km 508209
Wymiary [mm]: 70 x 95 x 25 mmWaga [g]: 200 gKolor: CzarnyZastosowanie:...
MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-S SC 10/100 SINGLEMODE 20km od -10 C do 65 C
95,00
Sklep eltro.pl
MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-S SC 10/100 SINGLEMODE 20km od -10 C do 65 C
KONWERTER 1100-S SC 10/100 SM 20km Najważniejsze cechy Zgodność z IEEE...
Konwerter TP-LINK MC111CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
109,42
Sklep ELECTRO.pl
Konwerter TP-LINK MC111CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
MEDIA KONWERTERTP-LINK MC111CS1 WDM Fast Ethernet NAJWAŻNIEJSZE CECHY ...
Konwerter TP-LINK MC110CS ***DARMOWY TRANSPORT*** Bezpłatny transport Raty
129,99
Sklep avans.pl
Konwerter TP-LINK MC110CS ***DARMOWY TRANSPORT*** Bezpłatny transport Raty
TP-Link MC110CS to konwerter światłowodowy Fast Ethernet, który umożli...
Media konwerter tp-link mc111cs - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
109,00
eltrox.pl
Media konwerter tp-link mc111cs - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
TP-Link MC111CS fiber media converter WDM SM
117,75
Senetic
TP-Link MC111CS fiber media converter WDM SM
TP-LINK (MC111CS) TP-Link MC111CS fiber media converter WDM SM
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
74,17
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM
Media konwerter wielomodowy M-023M ULTIMODE
95,47
IVEL Electronics
Media konwerter wielomodowy M-023M ULTIMODE
Konwerter M-023M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
113,77
ZiZaKo
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS
134,86
ProSupport Polska
Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC111CS
109,00
Sklep eltro.pl
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC111CS
Konwerter TP-LINK MC112CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
109,42
Sklep ELECTRO.pl
Konwerter TP-LINK MC112CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
MEDIA KONWERTER MC112CS WDM FAST ETHERNET NAJWAŻNIEJSZE CECHY Zgodność...
Konwerter TP-LINK MC210CS ***DARMOWY TRANSPORT*** Bezpłatny transport Raty
132,47
Sklep avans.pl
Konwerter TP-LINK MC210CS ***DARMOWY TRANSPORT*** Bezpłatny transport Raty
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS Typ okablowania Światłowód jednomodowy...
Media konwerter tp-link mc112cs - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
109,00
eltrox.pl
Media konwerter tp-link mc112cs - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
TP-Link MC100CM fiber media converter multimode
124,69
Senetic
TP-Link MC100CM fiber media converter multimode
TP-LINK (MC100CM) TP-Link MC100CM fiber media converter multimode
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
85,93
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE
Media konwerter wielomodowy OMG2-MM
115,62
IVEL Electronics
Media konwerter wielomodowy OMG2-MM
Konwerter OMG2-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień dany...
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
114,52
ZiZaKo
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
OpisMedia konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BA...
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
153,03
ProSupport Polska
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-...
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC112CS
109,00
Sklep eltro.pl
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC112CS
Konwerter TP-LINK MC110CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
129,99
Sklep ELECTRO.pl
Konwerter TP-LINK MC110CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
Media konwerter tp-link mc210cs - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
139,00
eltrox.pl
Media konwerter tp-link mc210cs - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS 1 PORT RJ45, 1 PORT SC NAJWAŻNIEJSZE C...
TP-Link MC110CS fiber media converter singlemode
124,69
Senetic
TP-Link MC110CS fiber media converter singlemode
TP-LINK (MC110CS) TP-Link MC110CS fiber media converter singlemode
KONWERTER ETHERNET + EPOE LR1002 DAHUA
98,30
aksonet.pl
KONWERTER ETHERNET + EPOE LR1002 DAHUA
W opakowaniu : 2 szt. Podana cena za opakowanie Porty LAN : 1 szt. RJ4...
Media konwerter jednomodowy OMG2-SM
115,82
IVEL Electronics
Media konwerter jednomodowy OMG2-SM
Konwerter OMG2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień dany...
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
140,54
ZiZaKo
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy
169,37
ProSupport Polska
Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS
139,00
Sklep eltro.pl
MEDIA KONWERTER TP-LINK MC210CS
Konwerter TP-LINK MC210CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
132,47
Sklep ELECTRO.pl
Konwerter TP-LINK MC210CS DARMOWY TRANSPORT Bezpłatny transport Raty
Media konwerter poe mikrotik routerboard rbftc11 - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
143,00
eltrox.pl
Media konwerter poe mikrotik routerboard rbftc11 - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
KONWERTER ŚWIATŁOWODOWY MIKROTIK RBFTC11 Najważniejsze cechy: Złącze ś...
TP-Link MC210CS media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC)
145,47
Senetic
TP-Link MC210CS media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC)
TP-LINK (MC210CS) TP-Link MC210CS media converter 1000BaseT (RJ45) - 1...
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
104,06
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM
Media konwerter wielomodowy OM1-MM KOMPLET TXRX
148,83
IVEL Electronics
Media konwerter wielomodowy OM1-MM KOMPLET TXRX
Konwerter OM1-MM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
141,46
ZiZaKo
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
OpisMedia konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000B...
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM
215,71
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM
MEDIA KONWERTER POE MIKROTIK ROUTERBOARD RBFTC11
143,00
Sklep eltro.pl
MEDIA KONWERTER POE MIKROTIK ROUTERBOARD RBFTC11
Media konwerter przemysłowy 1100-m sc 10/100 multimode 2km od -10 c do 65 c - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
170,37
eltrox.pl
Media konwerter przemysłowy 1100-m sc 10/100 multimode 2km od -10 c do 65 c - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
Media konwerter przemysłowy 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10 C do...
TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC)
154,08
Senetic
TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC)
TP-LINK (MC200CM) TP-Link MC200CM media converter 1000BaseT (RJ45) - 1...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
104,24
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM
Media konwerter wielomodowy M-023G ULTIMODE
152,30
IVEL Electronics
Media konwerter wielomodowy M-023G ULTIMODE
Konwerter M-023G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
222,57
ZiZaKo
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Funkcje specjalne: Akcesoria w zestawie: - Instrukcja- ZasilaczWymiary...
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST wielomodowy, 2 km
239,75
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST wielomodowy, 2 km
MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10 C do 65 C
163,56
Sklep eltro.pl
MEDIA KONWERTER PRZEMYSŁOWY 1100-M SC 10/100 MULTIMODE 2km od -10 C do 65 C
Media konwerter przemysłowy 1100-s sc 10/100 singlemode 20km od -10 c do 65 c - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
175,00
eltrox.pl
Media konwerter przemysłowy 1100-s sc 10/100 singlemode 20km od -10 c do 65 c - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce
10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter
228,88
Senetic
10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Converter
PLANET (GT-805A) 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X SFP Media Convert...
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
133,95
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX
Media konwerter jednomodowy OM1-SM KOMPLET TXRX
155,83
IVEL Electronics
Media konwerter jednomodowy OM1-SM KOMPLET TXRX
Konwerter OM1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
241,42
ProSupport Polska
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Informacje o produkcie Zastosowanie Sieciowy (LAN) Porty wejścia 1 x E...
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) media converter
346,68
Senetic
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (SC) media converter
Allied Telesis (AT-MC102XL-60) Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (...
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
137,07
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE
Media konwerter jednomodowy M-203G ULTIMODE
168,40
IVEL Electronics
Media konwerter jednomodowy M-203G ULTIMODE
Konwerter M-203G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX RJ45/SLOT SFP Mini GBIC
262,86
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX RJ45/SLOT SFP Mini GBIC
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) media converter
346,68
Senetic
Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (ST) media converter
Allied Telesis (AT-MC101XL-60) Allied Telesis 100TX (RJ-45) to 100FX (...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
151,56
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE
Media konwerter jednomodowy komplet TXRX M-207M ULTIMODE
221,94
IVEL Electronics
Media konwerter jednomodowy komplet TXRX M-207M ULTIMODE
Konwerter M-207M pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1550/TX1310
365,05
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1550/TX1310
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST
407,19
Senetic
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM, ST
Allied Telesis (AT-MMC200/ST-60) Allied Telesis Mini Media Converter 1...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
199,75
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE
Media konwerter jednomodowy OMG1-SM KOMPLET TXRX
303,23
IVEL Electronics
Media konwerter jednomodowy OMG1-SM KOMPLET TXRX
Konwerter OMG1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień dany...
Media Konwerter/zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit 1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SM SC, 20km
385,89
ProSupport Polska
Media Konwerter/zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit 1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SM SC, 20km
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000S
676,13
Senetic
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000S
Wyprzedaż (AT-DMC1000/ST) Allied Telesis Desktop Mini Media Converter,...
MEDIA KONWERTER XFIBER-2-60 SFP ATTE
264,57
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER XFIBER-2-60 SFP ATTE
. jest gigabitowym konwerterem Ethernet - SFP dedykowanym do systemów ...
Media konwerter jednomodowy komplet TXRX M-207G ULTIMODE
599,27
IVEL Electronics
Media konwerter jednomodowy komplet TXRX M-207G ULTIMODE
Konwerter M-207G pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danyc...
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1310/TX1550
387,41
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1310/TX1550
7-Slot 10" Media Converter Chassis
771,04
Senetic
7-Slot 10" Media Converter Chassis
PLANET (MC-700) 7-Slot 10" Media Converter Chassis
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
272,91
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM
402,45
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC
781,32
Senetic
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC
Allied Telesis (AT-DMC1000/LC-50) Allied Telesis Desktop Mini Media Co...
KONWERTER IPM-AE7-0020A DAHUA
479,22
aksonet.pl
KONWERTER IPM-AE7-0020A DAHUA
.Urządzenie konwertuje sygnał RS485 na Wiegand.Dedykowany do integracj...
Media konwerter Intellinet Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SC jednomodowy, 20 km
442,67
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SC jednomodowy, 20 km
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX SC
781,32
Senetic
Allied Telesis Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX SC
Allied Telesis (AT-DMC1000/SC-50) Allied Telesis Desktop Mini Media Co...
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
539,34
aksonet.pl
MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC MM
494,75
ProSupport Polska
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC MM
Allied Telesis 12 slot media converter rackmount chassis
1 648,66
Senetic
Allied Telesis 12 slot media converter rackmount chassis
Allied Telesis (AT-MCR12-50) Allied Telesis 12 slot media converter ra...
Media konwerter Planet VC-231G VDSL2 1000Base-T
542,97
ProSupport Polska
Media konwerter Planet VC-231G VDSL2 1000Base-T
TAA, 10/100/1000T to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Media Converter
2 426,53
Senetic
TAA, 10/100/1000T to 1000SX/SC Industrial Temp Gigabit Media Converter
Allied Telesis (AT-IMC2000T/SC-980) TAA, 10/100/1000T to 1000SX/SC Ind...
1 2 >

Często wybierane

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX

Rodzaj złącza optycznego : SC Liczba włókien : 1 szt. Zasięg transmisji : 25 km - Światłowód jednomodowy Obsługiwane standardy : IEEE 802.3, IEEE 802.3u Port LAN : (RJ-45. UTP/STP) Szybkość transmisji : 10/100 Mb/s Długość fali optycznej : 1550 / 1310 nm Wybrane cechy : Auto detekcja MDI/MDI-X - aut...

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX
aksonet.pl

140,25 zł

Zobacz ofertę >

Media konwerter jednomodowy OM2-SM

Konwerter OM2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy. Media konwerter posiada dwa złącza SC. Jedno służy do nadawania (TX) a drugie do odbierania sygnału (RX). Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II ok...

Media konwerter jednomodowy OM2-SM
IVEL Electronics

82,13 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

Użytkownicy przeglądający oferty Konwerter sieciowy często odwiedzali także SwitchRouterModem. Inne popularne strony, które warto zobaczyć:

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

^