Kross Hexagon 3.0 XL rower elektryczny, niebieski, górski, aluminiowa rama, 29 cali, napęd Bosch, 750 Wh
Polecana ofertaEmpik.com
7 806,75 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Kross Hexagon 3.0 XL to elektryczny rower górski, który łączy moc i wygodę. Wyposażony w silnik BAFANG o mocy 250 W, zapewnia wspomaganie do 25 km/h. Aluminiowa... rozwiń
Rower elektryczny KROSS HEXAGON BOOST 3.0 rozmiar XL Niebieski
7 806,75 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Rower elektryczny KROSS HEXAGON BOOST 3.0 rozmiar XL Niebieski Rowery górskie Kross to doskonałe narzędzia do podbijania trudnych szlaków terenowych, łączące...
- Gtin: 5902262067256
- Old_price: 7806.75
- Sale_price: 7806.75
Rower elektryczny Kross Hexagon Boost 3.0 29 XL
6 799,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Rower elektryczny Kross Hexagon Boost 3.0 518 29 XL(20") niebiesko-czarny połysk ✅ Kross jest liderem sprzedaży rowerów w Polsce. W sezonie 2022 sprzedaż rowerów wzrosła aż o 21%. Cechuje go pełen pro...
- Akumulator: litowo-jonowy
- Amortyzacja: przód
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas ładowania: 4
- Kod producenta: KRHB3Z29X20M005587
- Korba: jednorzędowa
- Maksymalna moc znamionowa: Rower elektryczny (poniżej 250 W)
- Marka: Kross
- Moc silnika: 250
- Model: Hexagon Boost 3.0
- Obciążenie maksymalne: 120
- Płeć: produkt uniseks
- Rodzaj przerzutki: zewnętrzna
- Rok produkcji: 2023
- Rozmiar koła ("): 29
- Rozmiar ramy: 20 cali
- Stopień złożenia: wstępnie złożony, wyregulowany
- Typ silnika: przekładniowy
- Umiejscowienie silnika: w korbie
- Wyposażenie dodatkowe: dzwonek, stopka, wspomaganie elektryczne
- Zasięg: 85
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czas ładowania | 4 godziny |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Hamulce przednie | Power BH-M960 |
| Hamulce tylne | Power BH-M960 |
| Kierownica | aluminiowa 740 mm 31.8 |
| Maksymalna prędkość wspomagania | 25 km/h |
| Maksymalny zasięg | 65 km |
| Moc silnika | 250 W |
| Opony | WANDA MIKE BEAR 29X2,25 |
| Pojemność baterii | 16 Ah |
| Przerzutki marka | Shimano |
| Przerzutki | Deore M592 |
| Przeznaczenie | męski |
| Rama | aluminiowa |
| Rodzaj silnika | BAFANG G330.250 |
| Rozmiar ramy | XL |
| Siodło | YIBOTONG YBT-K267F005 |
| Stopień złożenia | do samodzielnego złożenia, do regulacji |
| Typ | MTB |
| Waga baterii | 0 |
| Waga | 20,5 kg |
| Widelec | SR SUNTOUR XCM ATB HLO |
| Wolnobieg | MICROSHIFT CS-H083 |
| Zawieszenie przednie | brak |
| Zawieszenie tylne | brak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 6599,00 zł
Aktualna cena od 7806,75 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 6599,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 6599,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 7806,75 zł | Empik.com | 1207 zł |
| 03.09.2025 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.01.2026 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
| 23.05.2026 | 7806,75 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 6599,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 7806,75 zł na dzień 23.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1208 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kross
Kategoria: Kross Ceny od 6799.99 zł do 7806.75 zł
EAN: 5902262067256
SKU: OI_405301234
Polecana ofertaEmpik.com
7 806,75 zł
Przejdź do sklepu >

