Lenovo Monitor Legion R27S 27 1980x1080px IPS 144Hz 1ms MPRT
Polecana ofertaOle Ole!
439,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Lenovo Monitor Legion R27s to 27-calowy monitor gamingowy o rozdzielczości 1920x1080 px. Dzięki matrycy IPS, częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasowi reakcji... rozwiń
Lenovo Legion R27s (68CCGAC1EU) 27" Full HD IPS 144Hz 1ms MPRT Gamingowy Monitor LED
439,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Lenovo
- Certification: EC EPREL 2328798
- Ean: 0198157195912
- Gtin: 0198157195912
- Producer: Lenovo
Lenovo Legion R27s (68CCGAC1EU) 27" Full HD IPS 144Hz 1ms MPRT Gamingowy Monitor LED
439,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:144 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: Lenovo
- Ean: 0198157195912
- Gtin: 0198157195912
- Producer: Lenovo
Lenovo Legion R27s 27"FHD IPS 144Hz 250nits AG HDMI DP Raven Black
570,90 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD FreeSync: NieCertyfikaty zgodności: RoHSCzas odpowiedzi (typowy): 10 msCzas reakcji (MPRT): 1 msCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzDługość kabla DisplayPort: 1,8 mDługość kabla zasilającego: 1,8 ...
Przejdź do sklepu >
LENOVO Monitor Legion R27S 27" 1980x1080px IPS 144Hz 1ms [MPRT] Uchwyt 100 zł taniej
439,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zdominuj pole bitwy z 27" monitorem gamingowym IPS Lenovo Legion R27s. Rozdzielczość FHD, odświeżanie 144Hz i czas reakcji 1ms MPRT gwarantują maksymalną płynność rozgrywki.
- Code: 68CCGAC1EU
- Ean: 0198157195912
- Producer: LENOVO
Lenovo R27s - 144Hz Full HD 27'' 1ms
455,25 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor Lenovo Legion R27s 68CCGAC1EU 27" Fhd 144Hz
429,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Lenovo Legion R27s 68CCGAC1EU 27" FHD 144Hz BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU - AUTORYZOWANY PARTNER LENOVO Jesteśmy kluczowym partnerem firmy Lenovo. Kupując na naszych aukcjach masz pewność, że oferowan...
- Częstotliwość odświeżania: 144
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 20.5
- Jasność: 250
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: E
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: C
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Kod producenta: 68CCGAC1EU
- Kolor: czarny
- Kontrast statyczny (x:1): 1500
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: Lenovo
- Model: Legion R27s
- Powłoka matrycy: matowa
- Proporcje obrazu: 16:9
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga z podstawą: 3.7
- Wysokość produktu z podstawą: 44.6
- Załączone wyposażenie: Kabel DisplayPort
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 144 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, HDR10 |
| Dodatkowe opcje | HDR, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 205 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, standardowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | E |
| Klasa energetyczna SDR | C |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Lenovo Legion R27s |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 612 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 6,2 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,31 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 446 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.1 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 19 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 13 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 399,00 zł
Aktualna cena od 439,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 399,00 zł | Media Expert | - |
| 03.12.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.02.2026 | 439,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 629,00 zł | Amazon.pl | 190 zł |
| 03.05.2026 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | -190 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 399,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 439,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 40 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lenovo
Kategoria: Lenovo Ceny od 429 zł do 570.9 zł
EAN: 0198157195912
SKU: OI_407344695
Polecana ofertaOle Ole!
439,00 zł
Przejdź do sklepu >





