Lexmark MX431adn Biały Wielofunkcyjny drukarka laserowa, automatyczny podajnik, Wi-Fi, A4
Polecana ofertaOle Ole!
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Lexmark MX431adn to białe urządzenie wielofunkcyjne łączące drukarkę, skaner i kopiarkę. Drukuje laserowo w czerni z prędkością 40 str/min, obsługując automatyc... rozwiń
Lexmark MX431adn Biały Urządzenie wielofunkcyjne
1 999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Drukowanie dwustronne:automatyczny;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, kopiarka;Głębokość:366 mm;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja etykiety cenowe:12 miesięcy, standardowa;Kabel USB w zestawie:nie;Kolo...
- Brand: Lexmark
- Color: biały
- Ean: 0734646695695
- Gtin: 0734646695695
- Producer: Lexmark
Lexmark MX431adn Biały Urządzenie wielofunkcyjne
2 239,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Druk dwustronny:automatyczny;Funkcje urządzenia:drukarka, skaner, kopiarka;Głębokość:366 mm;Gwarancja:12 miesięcy;Gwarancja etykiety cenowe:12 miesięcy, standardowa;Kabel USB w zestawie:nie;Kolor:biał...
- Brand: Lexmark
- Color: biały
- Ean: 0734646695695
- Gtin: 0734646695695
- Producer: Lexmark
Urządzenie wielofunkcyjne MX431adn 29S0210
2 171,20 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Faks: Faksowanie mono
- Format: A4
- Kolor: Black,White
- Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI
- Pojemność podajnika: 3000 pages
- Producer: Lexmark
- Rodzaj: monochromatyczna
- Rozdzielczość druku - czerń: 600 x 600 dpi
- Szybkosc d w cz: 36 str./min
- Typ drukarki: laserowa (monochromatyczna)
- Typ: laserowa
- Wyświetlacz: tak
Lexmark
2 067,32 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Drukarka wielofunkcyjna, czarno-biały, laser, 215.9 x 355.6 mm (oryginalny), A4/Legal (nośnik), do 39 str/min (kopiowanie), do 40 str/min (drukowanie), 350 arkusze, 33.6 Kbps, USB 2.
- Faks: Faksowanie mono
- Format: A4
- Kolor: Black,White
- Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI
- Pojemność podajnika: 3000 pages
- Producer: Lexmark
- Rodzaj: monochromatyczna
- Rozdzielczość druku - czerń: 600 x 600 dpi
- Szybkosc d w cz: 36 str./min
- Typ drukarki: laserowa (monochromatyczna)
- Typ: laserowa
- Wyświetlacz: tak
Lexmark MX431adn Mfp High Volt 42ppm
2 098,31 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
LEXMARK MX431adn MFP High Volt 42ppm Producent: LEXMARK Opis Urządzenie Lexmark MX431adn umożliwia drukowanie z prędkością do 40 stron na minutę oraz automatyczne skanowanie dwustronne, kopiowanie i ...
- Cechy dodatkowe: wyświetlacz
- Format skanera: A4
- Głębokość produktu: 36.6
- Kod producenta: 29S0210
- Maksymalny format papieru: A4
- Marka: Lexmark
- Miesięczne obciążenie: 9000
- Model: MX431adn
- Pojemność odbiornika papieru (kartki): 150
- Pojemność podajnika papieru (kartki): 900
- Poziom hałasu: 50
- Prędkość druku w czerni: 40
- Prędkość skanowania: 20
- Rodzaj sensora skanera: CIS
- Rozdzielczość druku w czerni (dpi): 600 x 600
- Rozdzielczość skanowania (dpi): 600 x 1200
- Szerokość produktu: 41.1
- Technologia druku: laserowa (mono)
- Typ: drukarka wielofunkcyjna
- Wysokość produktu: 339
- Załączone materiały eksploatacyjne: toner (pełnowymiarowy)
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Drukowanie dwustronne | automatyczny |
|---|---|
| Efektywność | 8000 str/mies |
| Funkcje urządzenia | drukarka, skaner, kopiarka |
| Głębokość | 366 mm |
| Gwarancja etykiety cenowe | 12 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kabel USB w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Maksymalny rozmiar skanowania | A4 |
| Materiały eksploatacyjne | 55B2X00,55B2X0E,55B2H00,55B2H0E,55B2000,55B200E |
| Obsługiwane formaty nośników | A4, A5, A6, Executive, Folio, JIS B5, koperty, Legal, Letter, statement |
| Obsługiwany format papieru | A4 |
| Pamięć | 512 MB |
| Panel kontrolny | tak |
| Podajnik kartek | 350 arkuszy |
| Poziom głośności | 59 dB |
| Praca bez włączonego komputera | tak |
| Praca w sieci | tak |
| Prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj skanera | stolikowy |
| Rozdzielczość kopii | 600 x 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna | 600 x 600 dpi |
| Rozdzielczość w czerni | 600 x 600 dpi |
| Szerokość | 411 mm |
| Szybkość kopiowania do | 44 str/min |
| Technologia drukowania | laserowa (monochromatyczna) |
| Waga | 12,8 kg |
| Wbudowany faks | nie |
| Wbudowany telefon | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, toner startowy |
| Wysokość | 339 mm |
| Złącza | LAN (Ethernet), USB typ B (port drukarki) |
| Zmniejszanie / powiększanie | 25 - 400 % |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1999,00 zł
Aktualna cena od 1999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.07.2025 | 1999,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.08.2025 | 2162,80 zł | Sklep iep24.eu | 163 zł |
| 03.09.2025 | 2162,80 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2162,80 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2064,73 zł | Sklep iep24.eu | -98 zł |
| 03.05.2026 | 2064,73 zł | Sklep iep24.eu | 0 zł |
| 17.05.2026 | 1999,00 zł | Ole Ole! | -65 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1999,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1999,00 zł na dzień 17.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lexmark
Kategoria: Drukarki Ceny od 1999 zł do 2239 zł
EAN: 0734646695695
SKU: OI_408313959
Polecana ofertaOle Ole!
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >



