LG 43QNED80A6A 43 cali QNED AI 4K webOS DVB T2 telewizor LED czarny
Polecana ofertaRTV EURO AGD
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
LG 43QNED80A6A 43" QNED AI 4K webOS DVB-T2 Telewizor LED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: LG
  • Color: czarny
  • Ean: 8806096348079
  • Gtin: 8806096348079
  • Producer: LG
Przejdź do sklepu >
Telewizor QNED AI LG 43QNED80A6A 43" 4K webOS Dynamic Color Czarny
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Telewizor Qned AI LG 43Qned80A6A 43" 4K webOS Dynamic Qned Color Czarny LG 43Qned80A6A to 43-calowy telewizor 4K z technologią Qned, oferujący wyraźny i żywy obraz. Wyposażony w procesor 7 AI Gen8 ora...
Specyfikacja, funkcje
Akcesoria opcjonalne0
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania obrazudo 60 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczynie
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRHDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AItak
Funkcje dodatkoweprzeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV
Funkcje dźwiękowesterowanie głosem po polsku
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, obsługa głosowa, ThinQ AI
Głębokość z podstawą25,7 cm
Głębokość3 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(3x HDMI 2.0)
Informacje dodatkoweWi-Fi 5, Bluetooth 5.1
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRG
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI3
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, AirPlay 2
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)QNED80A6A
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Pobór mocy (max)0 W
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podświetlenie matrycyEdge LED
Podwójny tuner HDnie
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm108 cm
Przekątna ekranu widzialna cm108 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
SeriaLG QNED80
Smart TV Smart TV
Smart TVSmart TV
Smart TVtak
Standard VESA200x200 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 20 W
System SmartLG webOS 25
Szerokość podstawy84,5 cm
Szerokość96,8 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuQNED
Technologia odświeżaniastandard (50/60 Hz)
Technologia producentaLG QNED
Technologie dla graczyAuto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sporttak
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor LED Smart TV
Typ telewizoratelewizor LED
VESA rodzaj śruby M6
Waga bez podstawy9,3 kg
Waga z podstawą9,7 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wyposażenie2 baterie AA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, pilot Magic MR25GA
Wysokość z podstawą63,3 cm
Wysokość56,5 cm
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie110 - 240 V 50/60 Hz