LG UltraGear 32GR93U-B 31,5 cala 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy monitor LED LG UltraGear 32GR93U-B 31,5 cala 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy monitor LED LG UltraGear 32GR93U-B 31,5 cala 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy monitor LED LG UltraGear 32GR93U-B 31,5 cala 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy monitor LED LG UltraGear 32GR93U-B 31,5 cala 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy monitor LED
LG UltraGear 32GR93U-B 31,5 cala 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy monitor LED
Polecana ofertavisunext.pl
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, LG UltraGear 32GR93U-B to 31,5-calowy monitor gamingowy z rozdzielczością 4K, matrycą IPS, częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 1 ms. Obsługuje H... rozwiń
LG 32GR93U-B 32" IPS Monitor, 3840 x 2160 4K UHD, 144Hz, 1ms
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Ean: 8806084254382
  • Eec_spectrum: A-G
  • Energy_efficiency_class: F
  • Kod_producenta: 32GR93U-B.AEU
  • Producer: LG
Przejdź do sklepu >
LG Electronics 32GR93U-B.AEU Ultragear UWQHD monitor gamingowy 32", 3840 x 2160, 16:9, 1 ms GtG, 144 Hz, DCI-P3 95%, HDR10, kompatybilny z NVIDIA G-SYNC , AMD FreeSync Premium, czarny
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Specyfikacja, funkcje
Barwa obudowyczarny
Bezramkowetak
Certyfikat Vesa DisplayHDRDisplayHDR 400
Cyfrowe złącze koaksjalnenie
Cyfrowe złącze optycznenie
Czas reakcji matrycy1 ms
Częstotliwość odświeżania obrazu144 Hz
Dodatkowe opcjeHDR, pivot, USB, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości
Ekran dotykowynie
Głębokość278 mm
Głośnikinie
Gwarancja nowa24 miesiące, door to door
Gwarancja36 miesięcy
Ilość wyświetlanych kolorów1,07 mld
Jasność ekranu400 cd/m2
Kamerkanie
Kąt widzenia w pionie178 stopni
Kąt widzenia w poziomie178 stopni
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRF
Kolor obudowyczarny
Liczba wyświetlanych kolorów1,07 mld
Liczba złaczy DisplayPort1
Mikrofonnie
Model (wariantowanie)GR93U
Obrotowy ekran (pivot)tak
Opcja przymocowania do ścianytak
Pilotnie
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Pobór mocy (tryb włączenia)65 W
Przekątna ekranu (cm) - nowa80 cm
Przekątna ekranu80 cm
Przełącznik (euroetykieta)nie
Regulacja kąta obrotu (swivel)nie
Regulacja kąta pochylenia (tilt)tak
Regulacja wysokości (height)tak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj gwarancjidoor to door
Rodzaj matrycyIPS
Rodzaj podświetleniaLED
Rozdzielczość pionowa - nowa2160 px
Rozdzielczość pozioma - nowa3840 px
Rozdzielczość3840 x 2160
Szerokość714 mm
Technologia 3Dnie
Technologia HDR (High Dynamic Range)tak
Technologia NVIDIA/AMD dla graczyAMD FreeSync, NVIDIA G-Sync
Tuner TVnie
VESA100x100 mm
Waga8,3 kg
Wejście liniowe audionie
Wewnętrzny głośniknie
Wielkość plamki0,18 mm
Wyjście liniowe audiotak
Wyposażenieinstrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa
Wysokość z podstawą501 - 611 mm