Lorenti Lakierowany portfel czerwony 72401-RS-1220 RED
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Dowód rejestracyjny: Mieści; Grubość: 3 cm; Ilość przegródek na karty: 6-10; Kieszeń na monety: Zamykana na suwak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
|---|---|
| Grubość | 3 cm |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Czerwony |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Material | Skóra naturalna lakierowana |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Skóra węża/krokodyla |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 109,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 109,99 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 170,00 zł | Empik.com | 60 zł |
| 03.08.2025 | 109,99 zł | Empik.com | -60 zł |
| 03.01.2026 | 109,99 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 109,99 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię