Lorenti Skórzany portfel damski w motyle 76115-13 kolorowy
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Cechy szczególne: Widoczne logo producenta; Dowód rejestracyjny: Nie mieści; Fason: Portmonetka; Grubość: 3,5 cm
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Widoczne logo producenta |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Nie mieści |
| Fason | Portmonetka |
| Grubość | 3,5 cm |
| Ilość kieszeni | 1 |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Multicolor |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Marka | Lorenti |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pionowa |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wykończenie wewnętrzne | Skóra naturalna |
| Wykończenie zewnętrzne | Skóra naturalna |
| Wysokość | 13 cm |
| Wzór | Full print |
| Zamknięcie | Zatrzask |
| Zapięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 97,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 104,96 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.09.2025 | 101,99 zł | Skorzana.com | -2 zł |
| 03.10.2025 | 97,99 zł | Skorzana.com | -4 zł |
| 03.11.2025 | 97,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 98,99 zł | Skorzana.com | 1 zł |
| 03.01.2026 | 98,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 101,99 zł | Skorzana.com | 3 zł |
| 03.03.2026 | 101,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 101,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 97,99 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię