MPM MOD-39 odkurzacz pionowy, czarno-czerwony, silnik 600W, pojemnik 0,5L, filtr HEPA, przewód 8m
Polecana ofertaEmpik.com
109,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Odkurzacz pionowy MPM MOD 39 to praktyczne rozwiązanie do codziennego sprzątania. Wyposażony w filtr HEPA, skutecznie usuwa alergeny. Posiada moc 600 W, pojemni... rozwiń
Odkurzacz Pionowy Przewodowy Mod-39
109,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Odkurzacz pionowy MOD-39 Odkryj rewolucję w sprzątaniu! Chcesz pozbyć się piasku z podłogi, sierści zwierząt z dywanu, kurzu spod mebli czy okruchów z zakama...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 5903151036735
- Old_price: 119.99
- Sale_price: 109.99
Odkurzacz Pionowy Do Domu 2W1 Ręczny Do Samochodu Mpm MOD-39 Składany
109,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
ODKURZACZ PIONOWY DO DOMU 2W1 RĘCZNY DO SAMOCHODU MPM MOD-39 SKŁADANY ✅ MOC 600W ✅ Bardzo lekki - tylko 1,8 kg ✅ Do wszystkich typów podłóg: powierzchnie twarde i dywany ✅ Filtrowanie - filtr typu HEP...
- Cechy dodatkowe: Kabel zasilający 6 metrów
- Czas ładowania: 0
- Ean (gtin): 5903151036735
- Filtr: HEPA
- Głębokość produktu: 17
- Kod producenta: MOD-39
- Kolor dominujący: czarny
- Marka: MPM
- Moc: 600
- Model: MOD-39
- Napięcie akumulatora: 220
- Odłączany odkurzacz ręczny: tak
- Pojemność zbiornika na kurz: 0.6
- Praca na mokro: nie
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 17.5
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.01
- Waga produktu: 2.6
- Wysokość produktu: 60
- Zasilanie: sieciowe
- Załączone wyposażenie: Szczotki, ssawki: ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czas ładowania | 0 h |
|---|---|
| Czas pracy z funkcją Turbo | 0 min |
| Długość przewodu | 6 m |
| Filtr HEPA | tak |
| Funkcja mycia | nie |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje AI | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | łatwe opróżnianie pojemnika |
| Kolor | czarno-czerwony |
| Kolor | czarny |
| Lampa UV | nie |
| Maksymalny czas pracy | 0 min |
| Moc wejściowa | 600 W |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Nazwa filtra | HEPA |
| Odkurzacz ręczny | tak |
| Podświetlenie LED | nie |
| Pojemność pojemnika | 0,6 l |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Regulacja mocy ssania | brak |
| Składana rączka | nie |
| Stacja ładująca | brak |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki | ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka uniwersalna |
| Typ filtra | antyalergiczny |
| Waga | 1,8 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | nie |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | nie |
| Wymiary - głębokość | 0 cm |
| Wymiary - szerokość | 0 cm |
| Wymiary - wysokość | 0 cm |
| Wymienna bateria | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wyświetlacz | nie |
| Zasięg pracy | 6,5 m |
| Zasilanie | 230-240 V 50/60 Hz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 104,00 zł
Aktualna cena od 109,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 104,00 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 104,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 113,99 zł | bricomarche.pl | 9 zł |
| 03.09.2025 | 113,99 zł | bricomarche.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 110,00 zł | gardom.pl | -3 zł |
| 03.11.2025 | 116,50 zł | Empik.com | 6 zł |
| 03.12.2025 | 116,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.01.2026 | 116,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 116,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 113,00 zł | Ole Ole! | -3 zł |
| 03.04.2026 | 109,99 zł | Media Markt | -3 zł |
| 03.05.2026 | 109,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 31.05.2026 | 109,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 104,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 109,00 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 5 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: MPM Ceny od 109 zł do 129 zł
EAN: 5903151036735
SKU: 05903151036735
Polecana ofertaEmpik.com
109,00 zł
Przejdź do sklepu >

