MPM 230 FF 55 166cm No Frost komora świeżości inox lodówka
Polecana ofertaEmpik.com
1 699,07 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Lodówka MPM 230 FF 55 o wysokości 166 cm w kolorze dark inox to bezszronowe urządzenie z systemem No Frost. Posiada pojemność chłodziarki 144 l i zamrażarki 86 ... rozwiń
Lodówka MPM-230-FF-55
1 699,07 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje Czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18 C do -9 C): 9,5 godzin Drzwi lewo/prawo Elektroniczne sterowanie Kolor: dark inox Komora ...
- Gtin: 5903151046413
- Old_price: 1699.07
- Sale_price: 1699.07
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne rozmrażanie chłodziarki | tak |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | półki wykonane ze szkła bezpiecznego |
| Bezszronowa (No Frost) do opisów | bezszronowa (No Frost) |
| Bezszronowa (No Frost) | pełny No Frost |
| Bezszronowa (No Frost) | tak |
| Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania | 16 h |
| Dodatkowe informacje | oświetlenie ledowe, nóżki z regulacją wysokości |
| Dystrybutor wody | nie |
| Głębokość | 64 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa klimatyczna | N, SN, ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa zamrażarki | **** |
| Kolor / wykończenie boków | czarny |
| Kolor / wykończenie frontu | dark inox |
| Kolor | ciemny srebrny/grafitowy |
| Kolor | dark inox |
| Komora świeżości | tak |
| Kompresor inverter | nie |
| Liczba agregatów | 1 |
| Liczba drzwi | dwudrzwiowe |
| Liczba pojemników | 3 |
| Liczba półek | 3 |
| Liczba termostatów | 1 |
| Lodówki podblatowe | nie |
| Możliwość regulacji wysokości półek | tak |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | 144 l |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | od 121 do 149 litrów |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | 86 l |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | od 71 do 99 litrów |
| Położenie zamrażarki | na dole |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Roczne zużycie energii - nowe | 223 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki | No Frost |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki | No Frost |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki | tak |
| System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki | tak |
| Szerokość | 55 cm |
| Szuflada z kontrolą wilgotności | tak |
| Szybkie chłodzenie | tak |
| Szybkie zamrażanie | nie |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wyposażenie | 3 półki szklane, 3 półki w drzwiach, uchwyt na butelki, pojemnik na jajka, 1 szuflada na warzywa i owoce, pojemnik na warzywa |
| Wyposażenie | 3 szuflady |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 166 cm |
| Wyświetlacz | nie |
| Zdolność zamrażania | 4 kg/24h |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1504,00 zł
Aktualna cena od 1699,07 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1566,60 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 1626,45 zł | Empik.com | 59 zł |
| 03.08.2025 | 1618,99 zł | Empik.com | -7 zł |
| 03.09.2025 | 1618,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1639,00 zł | Ole Ole! | 20 zł |
| 03.11.2025 | 1578,00 zł | Empik.com | -61 zł |
| 03.12.2025 | 1578,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1649,00 zł | Ole Ole! | 71 zł |
| 03.02.2026 | 1578,00 zł | Empik.com | -71 zł |
| 03.03.2026 | 1663,00 zł | Empik.com | 85 zł |
| 03.04.2026 | 1504,00 zł | Empik.com | -159 zł |
| 03.05.2026 | 1699,00 zł | RTV EURO AGD | 195 zł |
| 22.05.2026 | 1699,07 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1504,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1699,07 zł na dzień 22.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 195 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: MPM Cena: 1699.07 zł
EAN: 5903151046413
SKU: OI_386155079
Polecana ofertaEmpik.com
1 699,07 zł
Przejdź do sklepu >
