Noveen ECD35 Suszarka na pranie, automatyczna, 7 kg, funkcja odświeżania, programy szybkie, cicha, energooszczędna
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Noveen ECD35 to praktyczna suszarka na pranie, idealna do domowego użytku. Posiada trzy strefy suszenia i możliwość suszenia na płasko, co zapewnia wygodę i efe... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość linek | 0 m |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Maksymalna długość po rozłożeniu | 0 cm |
| Możliwość suszenia na płasko | tak |
| Orientacja ustawienia | pozioma |
| Rodzaj suszarki | stojąca |
| Rodzaj | suszarka na pranie |
| Strefy suszenia | 3 |
| Uchwyt na bieliznę | nie |
| Wbudowane kółka | nie |
| Wymiary suszarki rozłożonej | 148 x 52,5 x 90 cm |
| Wymiary suszarki złożonej | 0 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 239,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 369,99 zł | Media Expert | -9 zł |
| 03.01.2026 | 263,90 zł | Media Expert | -106 zł |
| 03.02.2026 | 263,90 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 260,99 zł | Media Expert | -2 zł |
| 03.04.2026 | 239,99 zł | Media Expert | -21 zł |
| 03.05.2026 | 239,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 239,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię