NAC LS55-196-HSD-LI Kosiarka spalinowa z napędem 5,5KM 55cm
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Kosiarka spalinowa NAC LS55-196-HSD z napędem to solidne urządzenie o mocy 5.5 KM i szerokości koszenia 55 cm. Wyposażona w czterosuwowy silnik o pojemności 196... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Moc [KM] | 6 |
|---|---|
| Moc [W] | 3.5 |
| Model silnika | Nac , czterosuwowy, 196 cm 3 |
| Napęd | Tak |
| Pojemność kosza | 70 l |
| Pojemność skokowa | 196 cm3 |
| Poziom hałasu | 98 |
| Rodzaj | Kosiarka |
| Szerokość koszenia | 55 cm |
| Waga | 43 kg |
| Wysokość koszenia | 25 - 75 |
| Zasilanie | Spalinowa |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1650,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1899,00 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.07.2025 | 1699,99 zł | Media Expert | -199 zł |
| 03.09.2025 | 1699,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1699,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1650,00 zł | Media Expert | -49 zł |
| 03.12.2025 | 1699,99 zł | Media Expert | 49 zł |
| 03.01.2026 | 1699,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1779,99 zł | Media Expert | 80 zł |
| 03.03.2026 | 1779,99 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1650,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię