Narwal Freo X Ultra robot sprzątający z funkcją mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczenia
Polecana ofertaMedia Expert
1 649,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Narwal Freo X Ultra to zaawansowany robot sprzątający z funkcją mopowania i stacją samooczyszczającą. Wyposażony w technologię LiDAR SLAM, tworzy mapy pomieszcz... rozwiń
NARWAL Robot sprzątający Freo X Ultra
1 649,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Poznaj najlepsze czyszczenie bez użycia rąk dzięki Freo X Ultra, inteligentnemu robotowi odkurzającemu z mopem. Dzięki rewolucyjnej technologii odkurzania i mopowania jest idealnym towarzyszem dla wła...
- Code: CP-ZD-A00021-00-00
- Ean: 6972075732565
- Producer: NARWAL
Odkurzacz Robota Narwal Freo X Ultra, Ssanie 8200 Pa, Czas Pracy 210 Minut, Nawigacja Trójlaserowa, Pływająca Szczotka Bez Plątania Się
2 799,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Robot sprzątający Narwal Freo X Ultra 8200Pa WiFi Mopowanie Biały Narwal Freo X Ultra - Wyjątkowa moc. Minimalna konserwacja. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Czas pr...
- Gtin: 6972075732565
- Old_price: 2799.00
- Sale_price: 2799.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne opróżnianie pojemnika | tak |
|---|---|
| Automatyczny powrót do bazy i ładowanie | tak |
| Czas ładowania | 0 min |
| Czas pracy | 210 min |
| Czujniki | antykolizyjny, krawędzi, odległości, położenia, przeszkód, uskoku podłoża |
| Funkcja mopowania | tak |
| Funkcje dodatkowe | automatyczne czyszczenie mopa, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni |
| Liczba programów czyszczenia | 0 |
| Ładowanie i wznawianie sprzątania | tak |
| Ograniczenia | 0 |
| Pojemność zbiornika | 0 l |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Pozostałe | stacja samooczyszczająca |
| Programator pracy | tak |
| Programy czyszczenia | automatyczny |
| Rodzaj | robot sprzątający |
| Sterowanie | głosowe, za pomocą smartfona, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri |
| Średnica robota | 35 cm |
| Tworzenie mapy pomieszczenia | tak |
| Wirtualna latarnia | nie |
| Wirtualna ściana | tak, funkcja |
| Wirtualna ściana | tak |
| Wymiary stacji dokującej | 37 x 43,5 x 41,5 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość robota | 10,6 cm |
| Wyświetlacz | LCD |
| Zastosowane technologie | aplikacja mobilna, nawigacja LiDAR SLAM, Smart EdgeSwing, technologia DirtSense |
| Zgodność z aplikacją | Narwal Freo |
| Zmywalny pojemnik na kurz | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1600,00 zł
Aktualna cena od 1649,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 2499,00 zł | RTV EURO AGD | 500 zł |
| 03.08.2025 | 1996,00 zł | Ole Ole! | -503 zł |
| 03.09.2025 | 1693,80 zł | Ole Ole! | -302 zł |
| 03.10.2025 | 2010,65 zł | Ole Ole! | 316 zł |
| 03.11.2025 | 1799,00 zł | Media Markt | -211 zł |
| 03.12.2025 | 2004,93 zł | RTV EURO AGD | 205 zł |
| 03.01.2026 | 2967,32 zł | Empik.com | 962 zł |
| 03.03.2026 | 1622,00 zł | Media Expert | -1345 zł |
| 03.04.2026 | 1600,00 zł | Media Expert | -22 zł |
| 30.04.2026 | 1649,00 zł | Media Expert | 49 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1600,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1649,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 49 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Narwal
Kategoria: Odkurzacze automatyczne Ceny od 1649 zł do 2799 zł
EAN: 6972075732565
SKU: CP-ZD-A00021-00-00
Polecana ofertaMedia Expert
1 649,00 zł
Przejdź do sklepu >

