NEO 04-628 Kosiarka elektryczna
Polecana ofertaRTV EURO AGD
419,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Funkcje: tylny wyrzut, wyrzut do kosza; Gwarancja: 36 miesięcy; Informacje dodatkowe: składane uchwyty; Moc silnika: 1600 W
NEO 04-628 Kosiarka elektryczna
419,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje:tylny wyrzut, wyrzut do kosza;Gwarancja:36 miesięcy;Informacje dodatkowe:składane uchwyty;Moc silnika:1600 W;Napęd:nie;Pojemność kosza:45 l;Poziom hałasu:93,7 dB;Regulacja wysokości koszenia:6...
- Brand: NEO
- Ean: 5907558477931
- Gtin: 5907558477931
- Producer: NEO
Kosiarka elektryczna 1600 W 38 cm 04-628 Neo Tools
382,52 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Kosiarka elektryczna NEO TOOLS 1600 W, 38 cm, kosz 45 l – precyzja, moc i komfort pracy w ogrodzie Kosiarka elektryczna marki NEO TOOLS , model 04-628 , to wydajne i funkcjonalne urządzenie ogrodowe p...
- Ean (gtin): 5907558477931
- Kod producenta: 04-628
- Kosz: z koszem
- Marka: NEO TOOLS
- Moc silnika: 1600
- Model: 04-628
- Pojemność kosza: 45
- Regulacja wysokości koszenia: z regulacją
- Seria: 04-628
- Szerokość koszenia: 38
- Waga narzędzia: 14.9
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 14.9
NEO TOOLS Kosiarka elektryczna 1600 W 38 cm z koszem 45 L i funkcją mulczowania
379,00 zł
Sprzedawca: LOBO.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
NEO TOOLS Kosiarka elektryczna 1600 W 38 cm z koszem 45 L i funkcją mulczowania EAN: 5907558477931 NEO TOOLS 04-628 to wydajna i kompaktowa kosiarka ogrodowa o mocy 1600 W , idealna do pielęgnacji prz...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje | tylny wyrzut, wyrzut do kosza |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Informacje dodatkowe | składane uchwyty |
| Moc silnika | 1600 W |
| Napęd | nie |
| Pojemność kosza | 45 l |
| Poziom hałasu | 93,7 dB |
| Regulacja wysokości koszenia | 6-poziomowa |
| Rodzaj kosiarki | elektryczna |
| Szerokość koszenia | 38 mm |
| Typ silnika | elektryczny |
| Waga | 12,6 kg |
| Wykonanie korpusu | tworzywo sztuczne |
| Wykonanie kosza | plastik/tkanina |
| Wymiary | 0 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kosz na trawę |
| Zakres regulacji wysokości koszenia | 25 - 75 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 379,00 zł
Aktualna cena od 379,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 379,00 zł | LOBO.pl | - |
| 03.02.2026 | 379,00 zł | LOBO.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 379,00 zł | LOBO.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 379,00 zł | LOBO.pl | 0 zł |
| 28.04.2026 | 379,00 zł | LOBO.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 379,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 379,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Neo Tools
Kategoria: Kosiarki Ceny od 379 zł do 419 zł
EAN: 5907558477931
SKU: OI_379721493
Polecana ofertaRTV EURO AGD
419,00 zł
Przejdź do sklepu >


