Niimbot B21 drukarka etykiet przenośna, czarna, złącze USB
Polecana ofertaMedia Expert
289,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Niimbot B21 to przenośna drukarka etykiet termicznych, idealna do domu, biura i małych firm. Nie wymaga tuszu, drukuje kilka etykiet na sekundę i ma akumulator ... rozwiń
NIIMBOT Drukarka B21 Złącze USB
289,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Niimbot B21 to bezprzewodowa drukarka, która potrafi wykonać kilka samoprzylepnych etykiet na sekundę, jest to drukarka termiczna więc tusz nigdy Ci się nie skończy.
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe dane | łączność Bluetooth, dedykowana aplikacja na systemy Android oraz iOS, USB-C, pojemność akumulatora 1500 mAh |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Maksymalna długość drukowania | 0 mm |
| Maksymalna szerokość drukowania | 50 mm |
| Menu | brak |
| Obsługiwane rodzaje etykiet | termiczne |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rozdzielczość druku | 203 dpi |
| Szerokość drukowania do | 30 mm/s |
| Technika drukowania | termiczna |
| Wbudowana pamięć flash | 0 |
| Wbudowana pamięć PCMCIA | 0 |
| Wbudowana pamięć SDRAM | 0 |
| Wbudowana pamięć | 0 |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 166,67 zł
Aktualna cena od 289,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 192,24 zł | Amazon.pl | - |
| 03.05.2025 | 228,95 zł | Amazon.pl | 36 zł |
| 03.06.2025 | 219,29 zł | Amazon.pl | -9 zł |
| 03.07.2025 | 199,00 zł | Amazon.pl | -20 zł |
| 03.08.2025 | 211,28 zł | Amazon.pl | 12 zł |
| 03.09.2025 | 191,58 zł | Empik.com | -19 zł |
| 03.10.2025 | 188,67 zł | Empik.com | -2 zł |
| 03.11.2025 | 188,67 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 188,67 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 175,00 zł | Amazon.pl | -13 zł |
| 03.02.2026 | 166,67 zł | Empik.com | -8 zł |
| 03.03.2026 | 289,99 zł | Media Expert | 123 zł |
| 30.03.2026 | 289,99 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 166,67 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 289,99 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 123 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Niimbot
Kategoria: Drukarki etykiet Cena: 289.99 zł
EAN: 6972842742612
SKU: B21 VINTAGE
Polecana ofertaMedia Expert
289,99 zł
Przejdź do sklepu >
