Nuova Simonelli Oscar Mood czarny ekspres ciśnieniowy kolbowy
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Ekspres ciśnieniowy Nuova Simonelli Oscar Mood w kolorze czarnym to doskonały wybór dla miłośników espresso. Posiada ciśnienie 15 barów, pojemność zbiornika na ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 15 barów |
|---|---|
| Części nadające się do mycia w zmywarce | kubek do spieniania |
| Długość przewodu zasilającego | 1 m |
| Dominujący odcień | czarny |
| Dostępne napoje | Espresso |
| Dwa pojemniki na kawę | nie |
| Ekspres do biura | nie |
| Filtr w wyposażeniu | nie |
| Funkcja Moja kawa | nie |
| Funkcje dodatkowe | podgrzewanie filiżanek |
| Głębokość | 400 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | srebrno-czarny |
| Liczba napojów | 0 |
| Liczba profili użytkowników | 0 |
| Maksymalna wysokość naczynia | 10 cm |
| Menu w języku polskim | nie |
| Młynek | nie |
| Moc | 1200 W |
| Możliwość przygotowania zimnych napojów | nie |
| Parzenie dwóch kaw jednocześnie | tak |
| Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie | nie |
| Pojemność zbiornika na kawę | 0 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Regulacja ilości zaparzanej kawy | nie |
| Regulacja mocy kawy | nie |
| Regulacja stopnia zmielenia kawy | nie |
| Regulacja temperatury kawy | nie |
| Regulacja wysokości dyszy | nie |
| Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę | nie |
| Rodzaj kawy | mielona |
| Seria - wariantowanie | Nuova Simonelli Oscar Mood |
| Sterowanie smartfonem | nie |
| Sterowanie | mechaniczne |
| System grzewczy | bojler |
| System spieniający mleko | dysza spieniająca |
| Szerokość | 300 mm |
| Typ ekspresu | kolbowy |
| Wskaźnik poziomu wody | nie |
| Wyciszony młynek | nie |
| Wyjmowany pojemnik na kawę | nie |
| Wyjmowany pojemnik na mleko | nie |
| Wyjmowany pojemnik na wodę | tak |
| Wyposażenie | 2 sitka, instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość | 408 mm |
| Wyświetlacz | wyświetlacz LCD |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 5084,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 7999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 7999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 7999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 7999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 7999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 7999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 9249,00 zł | RTV EURO AGD | 1250 zł |
| 03.01.2026 | 9249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 9249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 9249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 9249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 5084,99 zł | RTV EURO AGD | -4164 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 5084,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię