Patriot Viper Venom DDR5 32GB 7200MHz CL34, 2x16GB, DIMM, szary
Polecana ofertaEmpik.com
2 111,37 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Patriot Viper Venom DDR5 to pamięć RAM o pojemności 32 GB (2x16 GB) z częstotliwością 7200 MHz, idealna do komputerów PC. Posiada wsparcie dla Intel XMP 3.0 i A... rozwiń
Pamięć PATRIOT DIMM DDR5 32GB 7200MHz 1.45V DUAL
2 111,37 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Patriot Viper Venom 32GB [2x16GB 7200MHz DDR5 CL34 DIMM] Patriot Producent: Patriot rodzaj pamięci: DIMM (do PC) typ: DDR5 standard: DDR5-7200 (PC5-57600) po...
- Gtin: 4711378423648
- Old_price: 1868.88
- Sale_price: 1900.23
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 7200 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | 0 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Kolor | szary |
| Liczba kości | 2 x 16 GB |
| Model wariantowanie | Patriot Viper Venom DDR5 |
| Napięcie zasilania | 1,1 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Obsługiwane profile podkręcania | Intel XMP 3.0, AMD EXPO |
| Opóźnienie CL | 34 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | tak |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rozmiar pamięci | 32 GB |
| Standard | DDR5 |
| Taktowanie | 7000 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR5 7200 Mhz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 459,00 zł
Aktualna cena od 2111,37 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 497,99 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 519,00 zł | Ole Ole! | 21 zł |
| 03.07.2025 | 519,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.09.2025 | 509,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.10.2025 | 459,00 zł | Ole Ole! | -50 zł |
| 03.11.2025 | 714,20 zł | Ole Ole! | 255 zł |
| 03.12.2025 | 1429,00 zł | RTV EURO AGD | 714 zł |
| 03.01.2026 | 2282,00 zł | Empik.com | 853 zł |
| 03.02.2026 | 2255,00 zł | Empik.com | -27 zł |
| 03.03.2026 | 2085,99 zł | Empik.com | -169 zł |
| 03.04.2026 | 2111,37 zł | Empik.com | 25 zł |
| 01.05.2026 | 2111,37 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 459,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2111,37 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1652 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Patriot
Kategoria: 32GB Cena: 2111.37 zł
EAN: 4711378423648
SKU: OI_396499671
Polecana ofertaEmpik.com
2 111,37 zł
Przejdź do sklepu >
