Peterson Czarna klasyczna torba podróżna 20L do ręki lub na ramię nóżki ochronne uchwyt na walizkę bagaż podręczny do samolotu
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Czarna klasyczna torba podróżna Peterson o pojemności 20 litrów to praktyczny wybór na każdą podróż. Wykonana z trwałych materiałów, posiada regulowany pasek na... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Bagaż podręczny Wizz Air | Spełnia wymagania |
|---|---|
| Cechy szczególne | Kieszeń zewnętrzna |
| Głębokość | 20 cm |
| Ilość kieszeni | 1-5 |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor Główny | Czarny |
| Kolor okuć | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| Maksymalna długość paska | 120 cm |
| Pasek | Regulowany |
| Płeć | Damska |
| Podszewka | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Rodzaj zapięcia | Pasek |
| Sposób noszenia | Na ramię |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 40 cm |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 25 cm |
| Wysokość uchwytu | 16 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 74,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 74,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.09.2025 | 74,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 74,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 74,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 74,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię