Peterson Duża walizka podróżna na kółkach z uchwytem pojemna PTN WA06-W-L
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Duża walizka podróżna Peterson PTN WA06 w kolorze fioletowym to połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, oferuje pojemność 95... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | High quality |
|---|---|
| Grubość | 29 cm |
| Kolor Główny | Fioletowy |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Kształt | Prostokąt |
| Płeć | Damska |
| Podszewka | Tak |
| Pojemność | 95 l |
| Sposób noszenia | Do ręki |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 47 cm |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 70 cm |
| Wzór | Tłoczenie |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 214,19 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 237,99 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.09.2025 | 237,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 237,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 214,19 zł | torebki-skorzane.pl | -23 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 214,19 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię