Peterson portfel skórzany PTN 425214-SH czerwony
Polecana ofertaSkorzana.com
107,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń na suwak; Dowód rejestracyjny: Mieści; Format A4: Nie; Grubość: 3,5 cm
Portfel skórzany Peterson [DH] PTN 425214-SH czerwony
107,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Cechy szczególne: kieszeń na suwak
- Code: [DH] PTN 425214-SH
- Dowód rejestracyjny: mieści
- Gabaryt inpost: A
- Grubość: 3,5 cm
- Ilość przegródek na karty: 6-10
- Kieszeń na monety#2: zamykana na suwak
- Kieszeń na monety: zamykana na bigiel
- Kolor okuć: złoty
- Ochrona rfid: tak
- Pudełko: tak
- Szerokość: 9 cm
- Tłumaczenia#2: fre
- Tłumaczenia#3: rus
- Tłumaczenia#4: spa
- Tłumaczenia: eng
- Wysokość: 13 cm
- Wzór: bez wzoru
- Zamknięcie#2: bigiel
- Zamknięcie#3: zamek
- Zamknięcie: zatrzask
Portfel damski skórzany PTN 425214-SH-9985 Red
117,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Skórzany portfel damski na zatrzask antykradzieżowy RFID STOP na prezent PETERSON Portfel damski lakierowany skóra naturalna RFID Peterson # Produkt polsk...
- Gtin: 5903051159985
- Old_price: 107.00
- Sale_price: 99.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 3,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na bigiel |
| Kolor główny | Czerwony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pionowa |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 9 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 13 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 92,65 zł
Aktualna cena od 107,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 105,99 zł | Skorzana.com | - |
| 03.07.2025 | 105,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 100,69 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 03.09.2025 | 109,00 zł | torebki-skorzane.pl | 8 zł |
| 03.01.2026 | 92,65 zł | torebki-skorzane.pl | -16 zł |
| 03.02.2026 | 105,99 zł | Skorzana.com | 13 zł |
| 03.03.2026 | 105,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 105,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 107,99 zł | Skorzana.com | 2 zł |
| 25.05.2026 | 107,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 92,65 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 107,99 zł na dzień 25.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 15 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Ceny od 107.99 zł do 117.99 zł
EAN: 5903051159985
SKU: [DH] PTN 425214-SH
Polecana ofertaSkorzana.com
107,99 zł
Przejdź do sklepu >

