Peterson Zestaw prezentowy PTN ZM43 portfel skórzany brązowy i woda toaletowa 100ml
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Cechy szczególne: Kieszeń na suwak; Dowód rejestracyjny: Mieści; Grubość: 2,5 cm; Ilość przegródek na karty: 6-10
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Grubość | 2,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na bigiel |
| Kolor główny | Brązowy |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Męska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 12 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zamknięcie | Bez zapięcia |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 175,09 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 205,99 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 205,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 195,69 zł | Skorzana.com | -10 zł |
| 03.09.2025 | 205,99 zł | Skorzana.com | 10 zł |
| 03.10.2025 | 197,99 zł | Skorzana.com | -8 zł |
| 03.12.2025 | 185,39 zł | torebki-skorzane.pl | -12 zł |
| 03.01.2026 | 175,09 zł | torebki-skorzane.pl | -10 zł |
| 03.02.2026 | 205,99 zł | torebki-skorzane.pl | 30 zł |
| 03.03.2026 | 205,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 205,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 175,09 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię