Philips 241E1SCA 24 cali Full HD VA 75Hz 4ms zakrzywiony monitor LED
Polecana ofertaddw24.online
514,14 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Philips 241E1SCA to 24-calowy zakrzywiony monitor Full HD z panelem VA, oferujący szerokie kąty widzenia 178/178°. Częstotliwość odświeżania 75Hz i czas reakcji... rozwiń
MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00
514,14 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Adapter zewnętrznego zasilania: TakAMD FreeSync: TakCertyfikaty: CE Mark; CU-EAC; TUV-BAUARTCertyfikaty zgodności: RoHSCzas odpowiedzi (typowy): 4 msCzęstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 76 HzCzęs...
Przejdź do sklepu >
PHILIPS MONITOR LED 23,6" 241E1SCA/00
596,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac...
Przejdź do sklepu >
Monitor 241E1SCA 23.6 cali VA HDMI Głośniki
536,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zaokrąglona konstrukcja monitora zapewnia realistyczne wrażenia podczas oglądania Zaokrąglona konstrukcja monitora gwarantuje użytkownikom niezapomniane wraż...
- Gtin: 8712581759377
- Old_price: 529.99
- Sale_price: 536.99
Monitor Philips Led 23,6" 241E1SCA/00
535,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00 MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00 — stylowy i funkcjonalny wybór do domu i biura MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00 to elegancki i funkcjonalny monitor, kt...
- Cechy dodatkowe: 0 - 40 °C
- Czas reakcji: 4
- Częstotliwość odświeżania: 75
- Ean (gtin): 8712581759377
- Głębokość produktu z podstawą: 20.2
- Głębokość produktu: 6.6
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: 241E1SCA/00
- Konstrukcja i elementy dodatkowe: odłączana podstawa, wbudowane głośniki
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Marka: Philips
- Przekątna ekranu (cale): 23.6
- Regulacja: regulacja pochylenia (góra/dół)
- Rodzaj podświetlania: LED
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 4.96
- Wysokość produktu: 32.2
- Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie sdr: 22
- Złącza: HDMI, D-Sub (VGA), wyjście audio (minijack 3,5 mm)
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 75 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia SmartImage, regulacja pochylania w pionie, wąska ramka, technologia AMD FreeSync, redukcja migotania, panel antyodblaskowy, tryb czytania (Reading) |
| Dodatkowe opcje | zakrzywiony ekran, głośniki, AMD FreeSync, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 202 mm |
| Głośniki | 2 x 3 W |
| Gwarancja nowa | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | 241E1SCA |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 60 cm |
| Przekątna ekranu | 60 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Seria | Philips 241E1SCA |
| Szerokość | 536 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Technologia NVIDIA/AMD dla graczy | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,6 kg |
| Wejście liniowe audio | tak |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel audio, kabel HDMI, kabel zasilający, karta gwarancyjna |
| Wysokość z podstawą | 413 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 1.4 x 1, wejście liniowe audio, wyjście liniowe audio, VGA x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 1 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii SDR | 22 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 470,20 zł
Aktualna cena od 514,14 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 477,99 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 479,00 zł | RTV EURO AGD | 1 zł |
| 03.07.2025 | 481,58 zł | Empik.com | 2 zł |
| 03.08.2025 | 470,20 zł | Empik.com | -11 zł |
| 03.09.2025 | 481,58 zł | Empik.com | 11 zł |
| 03.10.2025 | 495,20 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | 13 zł |
| 03.11.2025 | 481,58 zł | Empik.com | -13 zł |
| 03.12.2025 | 481,58 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.01.2026 | 475,16 zł | Empik.com | -6 zł |
| 03.02.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 23 zł |
| 03.03.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 28.04.2026 | 514,14 zł | ddw24.online | 15 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 470,20 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 514,14 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 44 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Monitory Ceny od 514.14 zł do 596.99 zł
EAN: 8712581759377
SKU: 08712581759377
Polecana ofertaddw24.online
514,14 zł
Przejdź do sklepu >



