Philips 346E2CUAE 34 UWQHD VA 100Hz 1ms MPRT zakrzywiony monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 219,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Philips 346E2CUAE to zakrzywiony monitor LED UWQHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli. Dzięki panelowi VA i technologii Flicker-free zapewnia wyraźny obraz i ... rozwiń
Philips 346E2CUAE/00 34" UWQHD VA 100Hz 1ms MPRT Zakrzywiony Monitor LED
1 219,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:100 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:21...
- Brand: Philips
- Ean: 8712581770662
- Gtin: 8712581770662
- Producer: Philips
Philips 346E2CUAE/00 34" UWQHD VA 100Hz 1ms MPRT Zakrzywiony Monitor LED
1 219,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Certification: EC EPREL 380385
- Ean: 8712581770662
- Gtin: 8712581770662
- Producer: Philips
Philips Monitor 346E2CUAE 34 cale VA Curved HDMI, DP, USB-C Głośniki, Regulowana wysokość
1 393,39 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Uprość podłączanie za pomocą przewodu USB-C Zakrzywiony wyświetlacz Philips UltraWide E line zapewnia panoramiczny obraz. Ekran WQHD i ergonomiczna podstawa ...
- Gtin: 8712581770662
- Old_price: 1242.93
- Sale_price: 1254.05
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | przetwarzanie koloru 8-bit , wąska ramka, zakrzywienie 1500R, technologia AMD FreeSync Premium, technologia MultiView |
| Dodatkowe opcje | zakrzywiony ekran, głośniki, AMD FreeSync, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 257 mm |
| Głośniki | 2 x 5 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 86 cm |
| Przekątna ekranu | 86 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3440 px |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Seria | Philips 6E2CUAE/00 |
| Szerokość | 807 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 10 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel USB-C, kabel zasilający |
| Wysokość z podstawą | 495 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 1, USB 3.2 x 4, wyjście liniowe audio, USB 3.1 Typ C x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 5 |
| Zużycie energii SDR | 39 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1002,87 zł
Aktualna cena od 1219,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1240,68 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 1179,65 zł | Amazon.pl | -61 zł |
| 03.08.2025 | 1239,00 zł | Amazon.pl | 59 zł |
| 03.09.2025 | 1174,99 zł | Amazon.pl | -64 zł |
| 03.10.2025 | 1080,80 zł | Amazon.pl | -94 zł |
| 03.11.2025 | 1043,32 zł | Amazon.pl | -37 zł |
| 03.12.2025 | 1002,87 zł | Amazon.pl | -40 zł |
| 03.01.2026 | 1044,18 zł | Amazon.pl | 41 zł |
| 03.02.2026 | 1139,00 zł | Amazon.pl | 94 zł |
| 03.03.2026 | 1160,50 zł | Amazon.pl | 21 zł |
| 03.04.2026 | 1219,00 zł | Ole Ole! | 58 zł |
| 03.05.2026 | 1139,00 zł | Amazon.pl | -80 zł |
| 13.05.2026 | 1219,00 zł | RTV EURO AGD | 80 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1002,87 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1219,00 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 216 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Monitory Ceny od 1219 zł do 1393.39 zł
EAN: 8712581770662
SKU: OI_337017989
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 219,00 zł
Przejdź do sklepu >


