Pralka Whirlpool FFB 7269 WV PL 7kg 1200obr/min
Polecana ofertaMedia Markt
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Pralka Whirlpool FFB 7269 WV PL to niezawodne urządzenie o pojemności 7 kg i maksymalnej prędkości wirowania 1200 obr/min. Wyposażona w silnik inwerterowy, zape... rozwiń
Pralka WHIRLPOOL FFB7269WVPL 7kg 1200obr. FreshCare + Odświeżanie parowe Inverter
1 499,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Pralka Whirlpool Ffb7269Wvpl Pralka Whirlpool Ffb7269Wvpl o pojemności 7 kg i prędkości wirowania 1200 obr/min to niezawodne i wydajne urządzenie, które sprosta potrzebom każdej rodziny. Wyposażona w ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyka prania | tak |
|---|---|
| Automatyka wagowa | automatyczny |
| Automatyka wagowa | tak |
| Blokada rodzicielska (panelu sterowania) | tak |
| Czyszczenie bębna | nie |
| Długość kabla | 120 cm |
| Dodatkowe informacje | opisowy panel sterowania |
| Funkcje dodatkowe | dodatkowe płukanie, start/pauza z opcją dołożenia prania, utrzymanie świeżości po skończonym cyklu, wybór stopnia zabrudzenia |
| Funkcje dodatkowe | możliwość dodania ubrań podczas cyklu, możliwość wyboru szybko/ekonomicznie, pranie wstępne |
| Głębokość z elementami wystającymi | 57,1 cm |
| Głębokość | 57,1 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące, 10 lat na silnik |
| Inne zabezpieczenia | blokada przedwczesnego otwarcia drzwi |
| Kierunek otwierania drzwiczek | w lewo |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa poziomu hałasu wirowania | C |
| Klasa skuteczności prania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Kolor drzwiczek | biały |
| Kolor urządzenia | biały |
| Maksymalne obroty wirowania | 1200 obr/min |
| Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) | tak |
| Możliwość zmiany temperatury | tak |
| Opóźnienie startu pracy | tak |
| Pojemność | 7 kg |
| Poziom hałasu - wirowanie | 77 dB |
| Programy prania | pranie wstępne, programy parowe, szybki |
| Programy | 20 stopni, bawełna, białe, codzienny, delikatny, eco 40-60, intensywny, kołdry, kołdry puchowe, mix/mieszane, odświeżanie parowe, płukanie + wirowanie, sport, syntetyki, szybki, szybki 30 min, wełna, wirowanie, wirowanie/odpompowywanie |
| Regulacja obrotów wirowania | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Równomierne rozłożenie ładunku | tak |
| Silnik inverter | tak |
| Sygnał dźwiękowy końca programu | tak |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Typ załadunku | od przodu |
| Typ | pełnogabarytowe |
| Usuwanie sierści zwierząt | nie |
| Wilgotność resztkowa | 53 % |
| wirowanie | 1200 obr/min |
| Wskaźnik przebiegu programu | tak |
| Wyposażenie standardowe | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Wysokość | 84,5 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | tak |
| Wyświetlanie pozostałego czasu | tak |
| Zastosowane technologie | automatyka prania Whirlpool Szósty Zmysł, odświeżanie parowe Whirlpool Steam Refresh, silnik bezszczotkowy Whirlpool Sense Inverter, utrzymanie świeżości prania Whirlpool FreshCare+ |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 45 kWh |
| Zużycie prądu (cykl) | 0,45 kWh |
| Zużycie wody (cykl) | 45 l |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1199,00 zł
Aktualna cena od 1499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1498,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.12.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -299 zł |
| 03.01.2026 | 1399,00 zł | Media Markt | 200 zł |
| 03.02.2026 | 1499,00 zł | Media Markt | 100 zł |
| 03.03.2026 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 01.04.2026 | 1499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1499,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 300 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Whirlpool
Kategoria: Whirlpool Cena: 1499 zł
EAN: 8003437065569
SKU: OI_390115268
Polecana ofertaMedia Markt
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
