Samsung QE43Q8FAAU 43 cali QLED 4K Vision AI Tizen DVB T2 telewizor
Polecana ofertaOle Ole!
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
Samsung QE43Q8FAAU 43" QLED 4K Vision AI Tizen DVB-T2 Telewizor QLED
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Samsung
  • Certification: EC EPREL 2204815
  • Color: czarny
  • Ean: 8806097120193
  • Gtin: 8806097120193
  • Producer: Samsung
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Samsung
  • Color: czarny
  • Ean: 8806097120193
  • Gtin: 8806097120193
  • Producer: Samsung
Telewizor QLED SAMSUNG QE43Q8FAAU 43" 4K Tizen Quantum HDR+ Grafitowy
Sprzedawca: Media Markt
Telewizor Qled Samsung Qe43Q8Faau 43" 4K Tizen Quantum Hdr+ Grafitowy Samsung Qe43Q8Faau to 43-calowy telewizor Qled 4K, który wyróżnia się eleganckim grafitowym wykończeniem oraz najnowszymi technolo...
Samsung QE43Q8FAAUXXH
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Telewizor Qled Samsung QE43Q8F 43" 4K Vision Ai Smart Tv
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
TELEWIZOR QLED SAMSUNG QE43Q8F 43" 4K Vision AI Smart TV Z Samsung Vision AI rozrywka nigdy się nie kończy! Procesor AI Q4 100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) One UI Tizen AirSlim ...
  • Ean (gtin): 8806097120193
  • Format hd: 4K UHD
  • Klasa efektywności energetycznej: F
  • Kod producenta: QE43Q8FAAUXXH
  • Marka: Samsung
  • Model: QE43Q8FA
  • Przekątna ekranu (cale): 43
  • Smart tv: Tizen
  • Typ telewizora: QLED
Specyfikacja, funkcje
Akcesoria opcjonalne0
Aplikacje Smart TVYouTube, Netflix
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznenie
Częstotliwość odświeżania obrazudo 60 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRHDR10+
Funkcje dodatkoweprzeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
Funkcje Smart TVSmartThings, Inteligentna Kalibracja
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth
Głębokość z podstawą19,8 cm
Głębokość2,5 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
Informacje dodatkowe0
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRF
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymBixby
Liczba złączy HDMI3
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, AirPlay, Wi-Fi Direct
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)Q8FAAU
Możliwość powieszenia na ścianietak
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Pobór mocy (max)0 W
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podwójny tuner HDtak
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm108 cm
Przekątna ekranu widzialna cm108 cm
Przełączniknie
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
Smart TV Smart TV
Smart TVSmart TV
Smart TVtak
Standard VESA200x200 mm
System i moc głośników20 W
System SmartSamsung Tizen 9.0
Szerokość podstawy69 cm
Szerokość96,5 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuQLED
Technologia producentaSamsung QLED
Technologie dźwiękuActive Voice Amplifier
Telegazetanie
Tryb gratak
Tryb sporttak
TunerDVB-T2 (HEVC), analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor QLED Smart TV
Waga bez podstawy7,9 kg
Waga z podstawą8,2 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyposażeniepilot, instrukcja obsługi w języku polskim
Wysokość z podstawą61,4 cm
Wysokość55,9 cm
WzornictwoAirSlim
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz