Samsung QE55S85FAU 55 OLED 4K 120Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB T2 czarny Samsung QE55S85FAU 55 OLED 4K 120Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB T2 czarny Samsung QE55S85FAU 55 OLED 4K 120Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB T2 czarny Samsung QE55S85FAU 55 OLED 4K 120Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB T2 czarny Samsung QE55S85FAU 55 OLED 4K 120Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB T2 czarny
Samsung QE55S85FAU 55 OLED 4K 120Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB T2 czarny
Polecana ofertaddw24.online
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Samsung QE55S85FAU to 55-calowy telewizor OLED 4K z częstotliwością odświeżania 120 Hz, idealny dla graczy i miłośników filmów. Wyposażony w system Tizen, obsłu... rozwiń
Telewizor Samsung QE55S85F OLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Samsung QE55S85FAU 55" OLED 4K 120Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 Telewizor OLED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Samsung
  • Color: czarny
  • Ean: 8806095995205
  • Gtin: 8806095995205
  • Producer: Samsung
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
  • Brand: Samsung
  • Certification: EC EPREL 2205086
  • Color: czarny
  • Ean: 8806095995205
  • Gtin: 8806095995205
  • Producer: Samsung
SAMSUNG Telewizor QE55S85FAU 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 Power Audio 50% taniej Soundbar 30% taniej
Sprzedawca: Media Expert
  • Code: QE55S85FAUXXH
Telewizor OLED SAMSUNG QE55S85FAU 55" 4K 120Hz Tizen HDR Czarny
Sprzedawca: Media Markt
Telewizor Oled Samsung Qe55S85Fau 55" 4K 120Hz Tizen Oled HDR Samsung Qe55S85Fau to 55-calowy telewizor Oled 4K, który łączy doskonałą jakość obrazu, elegancki design i nowoczesne technologie. Wyposaż...
Specyfikacja, funkcje
Akcesoria opcjonalne0
Aplikacje Smart TVYouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Max, SkyShowtime
Asystent głosowy - przypisyAsystent wymaga połączenia z internetem
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania obrazudo 120 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRHDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AItak
Funkcje dodatkoweprzeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
Funkcje Smart TVSmartThings, Multi-view, Dotknij i wyświetl
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
Głębokość z podstawą23,5 cm
Głębokość3,4 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(4x HDMI 2.1)
Informacje dodatkoweWi-Fi 5, Bluetooth 5.3
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRG
Kolor obudowygrafitowo-czarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymBixby
Kontrast dynamicznySelf-illuminating pixels (Samoemisyjne piksele)
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI4
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, AirPlay
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)S85FAU
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Optymalizacja ruchuMotion Xcelerator 120 Hz
Pobór mocy (max)230 W
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podświetlenie matrycyOLED
Podwójny tuner HDtak
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm139 cm
Przekątna ekranu widzialna cm139 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
SeriaSamsung Seria S85
Smart TV Smart TV
Smart TVSmart TV
Smart TVtak
Standard VESA300x200 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 20 W
System SmartSamsung Tizen 9.0
Szerokość podstawy89,7 cm
Szerokość122,4 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuOLED
Technologia odświeżaniatechnologia 100 Hz
Technologia producentaSamsung OLED
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sportnie
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor OLED Smart TV
Typ telewizoratelewizor OLED
VESA rodzaj śruby M8
Waga bez podstawy12,2 kg
Waga z podstawą12,6 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wyposażeniepodstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, pilot SolarCell TM2360E
Wysokość z podstawą76,5 cm
Wysokość70,6 cm
WzornictwoContour Design
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz