Samsung QE65QN77FAT 65 Neo QLED 4K 144Hz Vision AI Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 telewizor Samsung QE65QN77FAT 65 Neo QLED 4K 144Hz Vision AI Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 telewizor Samsung QE65QN77FAT 65 Neo QLED 4K 144Hz Vision AI Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 telewizor Samsung QE65QN77FAT 65 Neo QLED 4K 144Hz Vision AI Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 telewizor Samsung QE65QN77FAT 65 Neo QLED 4K 144Hz Vision AI Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 telewizor
Samsung QE65QN77FAT 65 Neo QLED 4K 144Hz Vision AI Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 telewizor
Polecana ofertaRTV EURO AGD
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Samsung QE65QN77FAT to 65-calowy telewizor Neo QLED 4K z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Wyposażony w technologię HDR10+ i procesor AI NQ4 Gen2, oferuje dos... rozwiń
Samsung QE65QN77FAT 65" Neo QLED mini LED 4K 144Hz Vision AI Tizen HDMI 2.1 DVB-T2 Telewizor QLED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Samsung
  • Color: czarny
  • Ean: 8806095916835
  • Gtin: 8806095916835
  • Producer: Samsung
Przejdź do sklepu >
SAMSUNG Telewizor QE65QN77F 65" QD-Mini LED 4K Mini LED 144Hz Tizen TV HDMI 2.1 Power Audio 50% taniej Soundbar 30% taniej
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Code: QE65QN77FATXXH
  • Ean: 8806095916835
  • Producer: SAMSUNG
Sprzedawca: Ole Ole!
  • Brand: Samsung
  • Certification: EC EPREL 2204889
  • Color: czarny
  • Gtin: 8806095916835
Telewizor Neo QLED SAMSUNG QE65QN77FAT 65" 4K 144Hz Tizen Quantum HDR Czarny
Sprzedawca: Media Markt
Telewizor Neo Qled Samsung Qe65Qn77Fat 65" 4K 144Hz Tizen Neo Quantum HDR Czarny Samsung Qe65Qn77Fat to 65-calowy telewizor Neo Qled 4K, który łączy zaawansowaną technologię obrazu, elegancki design i...
Samsung Telewizor Neo Qled 65 cali QE65QN77FATXXH
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
  • Głębokość produktu z podstawą: 27.94
  • Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
  • Klasa efektywności energetycznej: E
  • Kod eprel: 2204889
  • Kod producenta: QE65QN77FATXXH
  • Liczba głośników: 2
  • Liczba złączy hdmi: 4
  • Liczba złączy usb: 2
  • Marka: Samsung
  • Model: QE65QN77FA
  • Odświeżanie obrazu: 100
  • Smart tv: Tizen
  • Standard vesa: 400 x 300
  • Szerokość produktu: 145.17
  • Technologia 3d: nie
  • Technologia hdr: Tak
  • Waga produktu: 20.8
  • Waga z podstawą: 21.8
  • Wysokość produktu z podstawą: 89.04
  • Wysokość produktu: 83.22
  • Łączna moc głośników: 20
Specyfikacja, funkcje
Akcesoria opcjonalne0
Aplikacje Smart TVYouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Max, SkyShowtime
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania obrazudo 144 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRHDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AItak
Funkcje dodatkowePiP (obraz w obrazie), przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
Głębokość z podstawą27,9 cm
Głębokość2,6 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(4x HDMI 2.1)
Informacje dodatkoweWi-Fi 5, Bluetooth 5.3
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRE
Kolor obudowyczarno-srebrny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymBixby
Kontrast dynamicznyQuantum Mátrix Slim Technology
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI4
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, AirPlay
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)QN77FAT
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Optymalizacja ruchuMotion Xcelerator 144 Hz
Pobór mocy (max)220 W
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podświetlenie matrycyMini LED
Podwójny tuner HDtak
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm164 cm
Przekątna ekranu widzialna cm164 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawystopka
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
SeriaSamsung Seria QN7
Smart TV Smart TV
Smart TVSmart TV
Smart TVtak
Standard VESA400x300 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 20 W
System SmartSamsung Tizen 9.0
Szerokość podstawy31,4 cm
Szerokość145,2 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuQLED, Mini LED
Technologia odświeżaniatechnologia 100 Hz
Technologia producentaSamsung Neo QLED
Technologie dla graczyAuto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), High Frame Rate (HFR), AMD FreeSync, HGiG (HDR Gaming Interest Group), złącze HDMI 2.1, odświeżanie do 144 Hz
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sportnie
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor QD-Mini LED Smart TV
Typ telewizoratelewizor LED
VESA rodzaj śruby M8
Waga bez podstawy20,8 kg
Waga z podstawą21,8 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wyposażeniepodstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, pilot SolarCell TM2360E
Wysokość z podstawą89 cm
Wysokość83,2 cm
WzornictwoAirSlim
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz