Samsung QE65S90DAT 65 cali OLED 4K telewizor, wysokie kontrast, HDR, smart TV, Tizen, czarny
Porównaj ceny
Oferty: 0
Brak aktualnych ofert produktu.
Podobne strony
Opis produktu
  • 65" QD‑OLED 4K – głęboka czerń, szerokie kąty widzenia, żywe kolory.
  • 120–144 Hz, FreeSync Premium, AI Gen2 – bardzo płynny obraz i inteligentne dopasowanie treści.
  • 4 × HDMI 2.1 z eARC, ALLM, VRR – idealne dla graczy i systemów audio.
  • 40 W audio z Dolby Atmos, Real Depth, Q‑Symphony – wciągające brzmienie.
Budowa i łączność
Obraz i wydajność
Dźwięk i funkcje Smart
Specyfikacja, funkcje
Asystent głosowy - przypisyAsystent wymaga połączenia z internetem
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania ekranu100 Hz / 120 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRHDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje dodatkoweprzeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
Funkcje dźwiękowewbudowany subwoofer
Funkcje Smart TVSmartThings, Multi-view, Dotknij i wyświetl
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
Głębokość z podstawą26,5 cm
Głębokość4 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(4x HDMI 2.1)
Informacje dodatkoweWi-Fi5
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRF
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymBixby
Kontrast dynamicznySelf-illuminating pixels (Samoemisyjne piksele)
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI4
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth
Menu w języku polskimtak
Model na rok2024
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Optymalizacja ruchuMotion Xcelerator 144 Hz
Pobór mocy (max)390 W
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podświetlenie matrycyOLED
Podwójny tuner HDtak
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm164 cm
Przekątna ekranu widzialna cm164 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawystopka
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
Seria (wariantowanie)S90DAT
SeriaSamsung Seria S90
Smart TV Smart TV
Smart TVSmart TV
Smart TVtak
Standard VESA300x200 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.1 / 40 W
System SmartSamsung Tizen 8.0
Szerokość podstawy36,6 cm
Szerokość144,3 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuOLED, QD-OLED
Technologia odświeżaniatechnologia 100 Hz
Technologia producentaSamsung OLED
Technologie dla graczyAuto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), High Frame Rate (HFR), AMD FreeSync, HGiG (HDR Gaming Interest Group), złącze HDMI 2.1, odświeżanie do 144 Hz
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sportnie
Tuner selekcjacyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor QD-OLED Smart TV
Typ telewizoratelewizor OLED
VESA rodzaj śruby M8
Waga bez podstawy21,2 kg
Waga z podstawą22,5 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wyposażeniepodstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, pilot SolarCell TM2360E
Wysokość z podstawą89,7 cm
Wysokość83,2 cm
WzornictwoLaserSlim Design
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz