Samsung QE65S95FAT 65 OLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB T2 telewizor
Polecana ofertaddw24.online
8 057,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Samsung QE65S95FAT to 65-calowy telewizor OLED 4K z częstotliwością odświeżania 165 Hz, oferujący niesamowite wrażenia wizualne dzięki technologii HDR10+ i samo... rozwiń
Telewizor Samsung QE65S95F OLED 65'' 4K Ultra HD 165 Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
8 057,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Adaptacyjny dźwięk: TakAMD FreeSync: TakAplikacje wideo: Samsung TV PlusAudio Return Channel (ARC): TakAutomatyczne wyłączanie zasilania: TakBluetooth: TakConsumer Electronics Control (CEC): Anynet+EA...
Przejdź do sklepu >
Telewizor SAMSUNG QE65S95F 65 OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos
7 999,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
SAMSUNG Telewizor OLED S95F 65'' 4K Vision AI Smart TV (2025) System: Tizen TV Tuner: DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-C2, DVB-S2 Złącza: HDMI x4, USB x4 Funkcje: Wi-Fi...
- Gtin: 8806097077923
- Old_price: 7999.00
- Sale_price: 7999.00
Telewizor Samsung Oled QE65S95FATXXH 65" 4K Uhd 144Hz TizenTV Dolby Atmos
7 715,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Telewizor Samsung OLED QE65S95FATXXH 65" 4K UHD TizenTV System: Tizen TV Tuner: DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-C2, DVB-S2 Złącza: HDMI x4, USB x4 Funkcje: Wi-Fi, Bluetooth, Samsung OLED Format HD: UHD/4K...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Głębokość produktu z podstawą: 26.79
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod eprel: 2205156
- Kod producenta: QE65S95F
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Liczba głośników: 8
- Liczba złączy hdmi: 4
- Liczba złączy usb: 4
- Marka: Samsung
- Model: QE65S95F
- Odświeżanie obrazu: 120
- Przekątna ekranu: 65
- Smart tv: Tizen
- Standard vesa: 400 x 300
- Waga produktu: 18.9
- Waga z podstawą: 29
- Wysokość produktu z podstawą: 89.44
- Złącza: HDMI, USB, złącze antenowe
- Łączna moc głośników: 70
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria opcjonalne | 0 |
|---|---|
| Aplikacje Smart TV - przypisy | Dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, Aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. |
| Aplikacje Smart TV | YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Max, SkyShowtime |
| Asystent głosowy - przypisy | Asystent wymaga połączenia z internetem |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne | nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne | tak |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | do 165 Hz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Dla graczy | tak |
| DLNA | nie |
| Format HD / Rozdzielczość | 4K UHD / 3840 x 2160 |
| Format HDR | HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Funkcje AI | tak |
| Funkcje dodatkowe | przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV |
| Funkcje dźwiękowe | wbudowany subwoofer |
| Funkcje poprawy obrazu | 4K AI Upscaling Pro, AI HDR Remastering (Automatyczny remastering HDR), AI Motion Enhancer Pro, AMD FreeSync Premium Pro, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), HDR Brightness Optimizer, OLED HDR Pro, procesor AI NQ4 Gen3, Real Depth Enhancer, Ultra Viewing Angle (Ultra Szeroki Kąt Widzenia) |
| Funkcje Smart TV | SmartThings, Multi-view, Dotknij i wyświetl, Daily+, Multi Device Experience |
| Funkcje | HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia |
| Głębokość z podstawą | 26,8 cm |
| Głębokość | 1,1 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| HbbTV | tak |
| HDMI (wersja) | (4x HDMI 2.1) |
| Informacje dodatkowe | USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, Multiview, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Anynet+, One Connect - Invisible Connection, Tryb Ambient, Automatyczny Tryb Gry, Ultra Szeroki Obraz w Grach, wsparcie kamer mobilnych, Dynamiczny Korektor Czerni, certyfikat PANTONE |
| Informacje dodatkowe | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3 |
| Input lag | 0 ms |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | grafitowo-czarny |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność z asystentem głosowym | Bixby |
| Kontrast dynamiczny | Self-illuminating pixels (Samoemisyjne piksele) |
| Korektor dźwięku | tak |
| Liczba złączy HDMI | 4 |
| Liczba złączy USB | 4 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, AirPlay, NFC / Near Field Communication |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model na rok | 2025 |
| Model (wariantowanie) | S95FAT |
| Możliwość powieszenia na ścianie | tak |
| Nagrywanie na USB | nie |
| Odporność - legale 1 | 0 |
| Odporność - legale 2 | 0 |
| Optymalizacja ruchu | Motion Xcelerator 165Hz |
| Pobór mocy (max) | 540 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Podświetlenie matrycy | OLED |
| Podwójny tuner HD | tak |
| Przeglądarka internetowa | tak |
| Przekątna ekranu cm | 164 cm |
| Przekątna ekranu widzialna cm | 164 cm |
| Przełącznik | nie |
| Regulacja tonów | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj podstawy | stopka |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | Samsung Seria S95 |
| Smart TV | Smart TV |
| Smart TV | Smart TV |
| Smart TV | tak |
| Standard VESA | 400x300 mm |
| System dźwięku przestrzennego | tak |
| System i moc głośników | system 4.2.2 / 70 W |
| System Smart | Samsung Tizen 9.0 |
| Szerokość podstawy | 36 cm |
| Szerokość | 144,3 cm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR | tak |
| Technologia obrazu | OLED |
| Technologia odświeżania | technologia 100 Hz |
| Technologia producenta | Samsung OLED |
| Technologie dla graczy | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), High Frame Rate (HFR), AMD FreeSync, HGiG (HDR Gaming Interest Group), złącze HDMI 2.1, odświeżanie do 144 Hz |
| Technologie dźwięku | 360 Audio, Adaptive Sound Pro (funkcja Adaptacji Dźwięku Pro), Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA), Bluetooth Audio, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, HDMI eARC, Object Tracking Sound+ (Dźwięk Podążający za Obiektem Plus), Q-Symphony, wbudowane 2 głośniki niskotonowe |
| Telegazeta | tak |
| Tryb gra | tak |
| Tryb sport | nie |
| Tuner | DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy |
| Typ telewizora opis cenowy | telewizor OLED Smart TV |
| Typ telewizora | telewizor OLED |
| VESA rodzaj śruby | M8 |
| Waga bez podstawy | 18,9 kg |
| Waga z podstawą | 29 kg |
| Wejście komponentowe | nie |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjście słuchawkowe | nie |
| Wyposażenie | podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, One Connect, pilot SolarCell TM2360E |
| Wysokość z podstawą | 89,4 cm |
| Wysokość | 82,9 cm |
| Wzornictwo | Infinity One |
| Zakrzywiony ekran Curved | nie |
| Zasilanie 12/24 V | nie |
| Zasilanie | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| Złącza | optyczne, CI+, Ethernet, HDMI x4, USB x3, USB-C x1 |
| Złącze CI (Common Interface) | 1 |
| Złącze CI (Common Interface) | tak |
| Złącze Ethernet (LAN) | tak |
| Złącze EURO | 0 |
| Złącze HDMI 2.1 | tak |
| Złącze VGA | nie |
| Zużycie energii HDR | 315 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 100 kWh/1000h |
| Zwrotny kanał audio | eARC |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 8097,49 zł
Aktualna cena od 7999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 14999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 14999,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 12799,00 zł | Media Markt | -2200 zł |
| 03.09.2025 | 12799,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.10.2025 | 11499,00 zł | Ole Ole! | -1300 zł |
| 03.11.2025 | 11499,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 10499,00 zł | Media Markt | -1000 zł |
| 03.01.2026 | 10499,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 10499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 8525,99 zł | ddw24.online | -1973 zł |
| 03.04.2026 | 10499,00 zł | Media Markt | 1973 zł |
| 03.05.2026 | 8097,49 zł | ddw24.online | -2401 zł |
| 22.05.2026 | 7999,00 zł | Empik.com | -98 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 8097,49 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 7999,00 zł na dzień 22.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 98 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Samsung Ceny od 7715 zł do 8057.99 zł
EAN: 8806097077923
SKU: 08806097077923
Polecana ofertaddw24.online
8 057,99 zł
Przejdź do sklepu >


