Samsung SBS RS90F64EEFEO Auto Open Pełny No Frost 178,4cm Kostkarka Zdalne sterowanie Grafitowa stal Lodówka
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Samsung SBS RS90F64EEFEO to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka Side by Side w kolorze grafitowej stali. Wyposażona w system No Frost, kompresor AI Inverter oraz ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne odszranianie chłodziarki | tak |
|---|---|
| Automatyczne rozmrażanie zamrażarki | tak |
| Bezpieczeństwo | alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi |
| Bezszronowa (No Frost) do opisów | bezszronowa (No Frost) |
| Bezszronowa (No Frost) | pełny No Frost |
| Długość kabla | 0 cm |
| Dodatkowe informacje | wentylator, podłączenie do bieżącej wody, oświetlenie w zamrażarce, oświetlenie ledowe, dotykowy panel sterujący |
| Dystrybutor wody | tak (podłączenie do bieżącej wody) |
| Dystrybutor wody | tak |
| Funkcja szybkiego chłodzenia | tak |
| Funkcja szybkiego zamrażania | tak |
| Funkcje AI | tak |
| Głębokość | 72,6 cm |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące, 20 lat na silnik |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa zamrażarki | **** |
| Kolor / materiał boków | grafitowa stal |
| Kolor / materiał drzwi | grafitowa stal |
| Kolor urządzenia | grafitowa stal |
| Kolor | ciemny srebrny/grafitowy |
| Komora świeżości | tak |
| Kompresor inverter | tak |
| Kostkarka | automatyczna (wymaga podłączenia do bieżącej wody) |
| Liczba drzwi | dwudrzwiowe side by side |
| Liczba pojemników | 2 |
| Liczba półek | 4 |
| Lodówki podblatowe | nie |
| Mini barek | nie |
| Możliwość regulacji wysokości półek | nie |
| Podwójne drzwi chłodziarki | nie |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | 401 l |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | od 350 litrów |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | 220 l |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | powyżej 200 litrów |
| Położenie zamrażarki | side by side |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Roczne zużycie energii - nowe | 348 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rozmrażanie w chłodziarce | No Frost |
| Rozmrażanie w zamrażarce | No Frost |
| Spersonalizowany design | nie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System automatycznego odszraniania chłodziarki | tak |
| System No Frost | tak |
| Szerokość | 91,2 cm |
| Wydajność zamrażania | 0 kg/24h |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | tak |
| Wyposażenie | 4 półki szklane, 2 półki w drzwiach, 2 szuflady |
| Wyposażenie | 5 półek w drzwiach, 4 półki szklane, pojemnik na jajka, 2 szuflady na warzywa i owoce |
| Wyposażenie | wąż do wody, instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość | 178,4 cm |
| Wyświetlacz | LED |
| Wyświetlacz | nie |
| Zamienna strona zawiasów drzwi | nie dotyczy |
| Zamienna strona zawiasów drzwi | nie |
| Zastosowane technologie - chłodziarka | równomierne chłodzenie Samsung All Around Cooling, stabilna temperatura Samsung Metal Cooling |
| Zastosowane technologie - zamrażarka | szybkie mrożenie Samsung Power Freeze |
| Zastosowane technologie | aplikacja Samsung SmartThings, automatyczne otwieranie drzwi Samsung Auto Open, kompresor Samsung Digital Inverter, mniejsze zużycie energii Samsung AI Energy Mode |
| Zdolność przechowywania w razie awarii | 0 h |
| Zgodność z aplikacją | Samsung SmartThings |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 5999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 7698,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 7697,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.01.2026 | 6999,00 zł | Media Markt | -698 zł |
| 03.02.2026 | 6998,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.03.2026 | 6996,00 zł | RTV EURO AGD | -2 zł |
| 03.04.2026 | 5999,00 zł | RTV EURO AGD | -997 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 5999,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię