Samsung Smartwatch Galaxy Watch 4 40mm Różowe złoto SM-R860NZDAEUE
Polecana ofertaAllegro
889,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Samsung Galaxy Watch 4 40mm w kolorze różowego złota to elegancki smartwatch z funkcjami EKG, monitorem snu i pulsometr. Wykonany z aluminium, odporny na wodę i... rozwiń
nowy Samsung Galaxy Watch 4 R860 40mm Nfc Ekg Gps Bia Pink Gold
889,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Samsung Galaxy Watch 4 Przedmiotem oferty jest smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 R860 40mm w kolorze różowego złota (pink gold) Polska dystrybucja Oryginalny produkt Samsung Pudełko fabrycznie zaplomb...
- Czujniki: czujnik światła, żyroskop, kompas, krokomierz, akcelerometr, barometr, pulsometr
- Kod producenta: SM-R860NZDAEUE
- Kompatybilność systemowa: Android
- Kształt koperty: okrągła
- Lokalizator gps: tak
- Marka: Samsung
- Materiał koperty: aluminium
- Materiał paska: tworzywo sztuczne
- Nawigacja: tak
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: tak
- Pojemność akumulatora: 247
- Rodzaj: smartwatch
- Rozmiar koperty: 40 mm
- System operacyjny: Android Wear
- Szerokość koperty: 40.4
- Transmisja danych: brak
- Waga: 25.9
- Wbudowana pamięć: 16384
- Wodoszczelność: tak
- Wysokość koperty: 39.3
- Złącza: brak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje użytkowe | ekran dotykowy, powiadomienia, żyroskop, czujnik EKG, akcelerometr, wykrywanie upadku, kalendarzyk miesiączkowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Integracja z telefonem | NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 |
| Kolor koperty | różowy |
| Kolor paska | różowy |
| Kolor | różowe złoto |
| Konstrukcja koperty | aluminium |
| Konstrukcja paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt ekranu | okrągły |
| LTE | nie |
| Model relacje | Samsung Galaxy Watch4 |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68 |
| Odporność | Galaxy Watch4 spełnia wymogi normy IP68. Certyfikacja przyznawana jest po pomyślnym przejściu testu polegającego na zanurzeniu w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra przez maks. 30 minut. |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| Płatność zbliżeniowa | Google Pay |
| Pojemność akumulatora | 247 mAh |
| Procesor | Exynos W920 |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, chód |
| Rodzaj | damski |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 396 x 396 pikseli |
| Rozmiar | 40 mm |
| Rozmiary | 40,4 x 39,3 x 9,7 mm |
| Seria | Galaxy Watch4 |
| System operacyjny | Wear OS |
| Użytkowe opcje | czujnik EKG, dystans, kompas, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, powiadomienia, zegar |
| Waga | 25,9 g |
| Wariant | Samsung Galaxy Watch4 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wibracje | tak |
| Współpracujący system operacyjny | Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Żyroskop | tak |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Samsung Cena: 889.99 zł
EAN: 8806092559059
SKU: 08806092559059
Polecana ofertaAllegro
889,99 zł
Przejdź do sklepu >
