Polecana ofertaRTV EURO AGD
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
Sharp 32HA1705E 32" LED HD Ready DVB-T2 Telewizor LED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria opcjonalne:0;Cyfrowe wyjście koaksjalne:tak;Cyfrowe wyjście optyczne:nie;Częstotliwość odświeżania obrazu:do 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format HD / Rozdzielczość:...
  • Brand: Sharp
  • Color: czarny
  • Ean: 5905683272421
  • Gtin: 5905683272421
  • Producer: Sharp
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Opcjonalne wyposażenie:0;Cyfrowe wyjście koaksjalne:tak;Cyfrowe wyjście optyczne:nie;Częstotliwość odświeżania obrazu:do 60 Hz;Czytnik kart pamięci:nie;Dla graczy:nie;DLNA:nie;Format HD / Rozdzielczoś...
  • Brand: Sharp
  • Certification: EC EPREL 2201309
  • Color: czarny
  • Ean: 5905683272421
  • Gtin: 5905683272421
  • Producer: Sharp
Podobne strony
Opis produktu
  • Dźwięk 2×8 W z obsługą Dolby Audio/DD Plus, tunery EPG, tryb hotelowy i multiUSB.
Obraz i podstawowe specyfikacje
Tuner, dźwięk i dodatkowe funkcje
Złącza, konstrukcja i energia
Pomocnik AI – sprawdź wady i zalety
ZaletyWady
✅ Trzy złącza HDMI (w tym obsługa ARC/CEC) i dwa porty USB umożliwiają łatwe podłączanie konsol, odtwarzaczy i nośników USB.❌ Rozdzielczość HD Ready (1366 × 768) na 32" może skutkować widocznymi pikselami i niższą ostrością obrazu.
✅ Wbudowane dekodery Dolby Digital & Dolby Digital Plus oraz duży dynamiczny kontrast 1 000 000:1 wspierają lepszy obraz i dźwięk.❌ Częstotliwość odświeżania tylko 60 Hz i brak HDR — ograniczone wrażenia z dynamicznego obrazu i barw.
Specyfikacja, funkcje
Cyfrowe wyjście koaksjalnetak
Cyfrowe wyjście optycznenie
Częstotliwość odświeżania obrazudo 60 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczynie
DLNAnie
Dodatkowe opcje dźwiękuDolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Dodatkowe opcjeUSB - zdjęcia, muzyka, film, Aquos Link, Digital EPG, tryb hotelowy
Format HD / RozdzielczośćHD Ready / 1366 x 768
Funkcje AInie
Głębokość telewizora z podstawą 17,9 cm
Głębokość telewizora8 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVnie
HDMI (wersja)(3x HDMI 1.4)
HDR (High Dynamic Range)nie
Ilość złączy HDMI3
Ilość złączy USB2
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna SDRE
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Korektor dźwiękutak
Maksymalne Zużycie energii 0 W
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)HA1705
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
OdświeżanieActive Motion 100
Odświeżanietechnologia 100 Hz
Opcjonalne wyposażenie0
Podświetlenie matrycyDirect LED
Podwójny tuner HDnie
Pozostałe funkcje i parametryUSB - multimedia
Przeglądarka internetowanie
Przekątna ekranu widzialna cm80 cm
Przekątna matrycy cm80 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa768 px
Rozdzielczość pozioma1366 px
Rozdzielczość 1366 x 768
SeriaSharp AQUOS seria HA
Smart TVnie
Standard VESA100x100 mm
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 16 W
Szerokość podstawy63,3 cm
Szerokość71,9 cm
Technologia 3Dnie
Technologia obrazuLED
Telegazetatak
Telewizor Smartbrak
Tryb granie
Tryb sportnie
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor LED
Typtelewizor LED
VESA rodzaj śruby M4
Waga bez podstawy3,5 kg
Waga z podstawą3,8 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Finie
Wyjście słuchawkowenie
Wyposażeniepilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim
Wysokość z podstawą46,7 cm
Wysokość42,6 cm
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie110 - 240 V 50/60 Hz
Złączacoaxial, CI+, HDMI x3, USB x2
Złącze CI (Common Interface)1
Złącze CI (Common Interface)tak
Złącze Ethernet (LAN)nie
Złącze EURO0
Złącze HDMI 2.1nie
Złącze VGAnie
Zużycie energii SDR26 kWh/1000h
Zużycie energii w trybie czuwania0,5 W