Siemens EC6A5HB90 iQ500 płyta gazowa 58,2cm, czarna, cztery palniki, automatyczne zapłon, zabezpieczenie przeciwwypływowe
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Płyta gazowa Siemens EC6A5HB90 iQ500 to solidne rozwiązanie dla każdej kuchni. Wykonana ze stali nierdzewnej, posiada 4 palniki, w tym palnik typu wok. Technolo... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Bezpieczeństwo użytkowania | zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | palnik typu wok |
| Funkcje dodatkowe | technologia stepFlame - precyzyjna kontrola płomienia |
| Głębokość | 52 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | tak |
| Kolor płyty grzewczej | stal nierdzewna |
| Kolor | srebrny/szary |
| Liczba palników/pól grzejnych | 4 |
| Łączenie pól grzejnych | nie |
| Moc przyłączeniowa | 8 kW |
| Możliwość montażu na równi z blatem | nie |
| Napięcie zasilania | 230V (instalacja jednofazowa) |
| Nazwa produktowa do opisów | płyta do zabudowy |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Ls (GZ-35) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem GZ-35. |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Lw (GZ-41,5) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem Lw/GZ 41,5. |
| Rodzaj obsługiwanego gazu | 3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50) |
| Rodzaj płyty | płyta gazowa |
| Rodzaj rusztu | dwuczęściowy żeliwny |
| Sterowanie płyty grzewczej | mechaniczne - pokrętła na płycie grzewczej |
| Szerokość | 58,2 cm |
| Wolna strefa indukcyjna | nie |
| Wykonanie płyty grzewczej | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | dysze do gazu płynnego, instrukcja obsługi w języku polskim, przewód zasilający |
| Wysokość | 4,5 |
| Zapalarka gazu | automatyczna w pokrętle |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1249,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1298,96 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1249,00 zł | Ole Ole! | -49 zł |
| 03.08.2025 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.09.2025 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1585,68 zł | Empik.com | 186 zł |
| 03.12.2025 | 1504,99 zł | Amazon.pl | -80 zł |
| 03.01.2026 | 1504,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1504,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1504,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1249,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię