Siemens iQ500 SC76M542EU zmywarka do zabudowy 59,5cm, programy oszczędzanie energii, klasa A+++, cicha praca
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Zmywarka Siemens SC76M542EU iQ500, szerokość 59,5 cm, oferuje 6 programów zmywania, w tym intensywny i szybki. Funkcja varioSpeed Plus skraca czas mycia o 66%. ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne otwieranie drzwi | nie |
|---|---|
| Dodatkowe informacje | system ochrony szkła, elektroniczna regeneracja |
| Funkcje dodatkowe | blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania |
| Funkcje dodatkowe | dodatkowe suszenie, strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, płukanie higieniczne |
| Głębokość | 50 cm |
| Górny kosz | półki na filiżanki |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacja o pracy zmywarki | wyświetlanie czasu do końca programu |
| Inne zabezpieczenia | blokada dostępu do panelu sterowania |
| Klasa energetyczna | F |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa zmywania | A |
| Liczba kompletów | 7 kpl. |
| Liczba programów | 6 |
| Opóźnienie startu pracy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Panel sterujący | zewnętrzny (odkryty) |
| Podłączenie do ciepłej wody | tak |
| Pojemność | 7 kpl. |
| Połowa załadunku | nie |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Programy zmywania | 40, 45, 50, 70, auto 45-65 |
| Programy zmywania | automatyczny, ekonomiczny (eco), intensywny, szkło, szybki, zmywanie wstępne |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj zmywarki | zmywarka do zabudowy |
| Silnik inverterowy | tak |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System mycia sztućców | koszyk na sztućce |
| Systemy suszenia | technologia suszenia |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Temperatury zmywania | 40, 45, 50, 70, auto 45-65 |
| Wariantowanie - mycie sztućców | koszyk |
| Wskaźnik braku nabłyszczacza | tak |
| Wskaźnik braku soli | tak |
| Wykonanie dna zmywarki | plastik |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy |
| Wysokość | 59,5 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | LED (diodowy) |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | wąż dopływowy |
| Zastosowane technologie | sensor załadunku Bosch/Siemens, naprzemienne mycie Bosch/Siemens |
| Zawiasy ślizgowe | nie |
| Zużycie energii - cykl | 0,67 kWh |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 0,1 W |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 67 kWh |
| Zużycie wody - cykl | 9 l |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2298,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 2599,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.05.2025 | 2579,00 zł | Sklep elektrohome.pl | -20 zł |
| 03.06.2025 | 2549,00 zł | Ole Ole! | -30 zł |
| 03.07.2025 | 2449,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.08.2025 | 2349,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.09.2025 | 2699,00 zł | RTV EURO AGD | 350 zł |
| 03.10.2025 | 2348,00 zł | Ole Ole! | -351 zł |
| 03.11.2025 | 2344,99 zł | Ole Ole! | -3 zł |
| 03.12.2025 | 2344,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2313,22 zł | Ole Ole! | -31 zł |
| 03.02.2026 | 2399,00 zł | Ole Ole! | 85 zł |
| 03.03.2026 | 2298,99 zł | Ole Ole! | -100 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2298,99 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię