Smartfony Maxcom Classic MM244 L
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Maxcom Classic MM244 L to prosty w obsłudze telefon z klasyczną obudową. Wyposażony w ekran 2,8 cala, aparat 2 Mpix z lampą LED oraz funkcję Dual SIM. Posiada r... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| 5G | nie |
|---|---|
| Aparat przedni | nie |
| Bardzo odporny | nie |
| Barwa obudowy | czarny |
| Bluetooth | tak v2.0 |
| Budzik | tak |
| Czytnik kart pamięci microSD | nie |
| Długość czuwania | 300 h |
| Dodatkowe opcje | latarka |
| Dostęp do sieci | tak |
| Dotykowy wyświetlacz | nie |
| Dual SIM | tak |
| Dyktafon | tak |
| Dzwonki MP3 | tak |
| Dzwonki polifoniczne | tak |
| Ekran | QVGA |
| GPRS | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Interfejs po polsku | tak |
| Kalendarz | tak |
| Kalkulator | tak |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Bluetooth 2.0, USB, słuchawkowe |
| Liczba rdzeni procesora | 1-rdzeniowy |
| LTE | nie |
| Ładowanie bezprzewodowe | nie |
| Ładowarka | tak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwana wielkość kart pamięci | do 32 GB |
| Odtwarzacz audio | tak |
| Opcje aparatu | ledowa lampa błyskowa |
| Opcje telefonu | jack słuchawkowy 3,5mm, odtwarzacz MP3, radio FM, tryb głośnomówiący |
| Pamięć RAM | poniżej 512 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 0 GB |
| Płatność zbliżeniowa (NFC) | nie |
| Pojemność akumulatora w komplecie | 1000 mAh |
| Prosty w obsłudze | tak |
| Radio FM | tak |
| Rodzaj karty SIM | SIM |
| Rodzaj | prosty w obsłudze |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 0 Mpix |
| Rozdzielczość aparatu - tył | 2 Mpix |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 pikseli |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 132 x 57 x 12,5 mm |
| Sieć Wi-Fi | nie |
| Standardy wysyłania/odbierania wiadomości | MMS, SMS |
| Sygnał wibrujący | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Szybkie ładowanie | nie |
| Technologia wyświetlacza | TFT |
| Tryb głośnomówiący | tak |
| Typ gniazda ładowania | microUSB |
| Typ obudowy | klasyczna |
| Waga | 81 g |
| Złącza | micro USB, słuchawkowe typ 3,5 mm jack |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 159,90 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | 159,90 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.01.2026 | 159,90 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 159,90 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 159,90 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 159,90 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 159,90 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię