Smartwatch Apple Watch SE 2 GPS Cellular 40mm z aluminium w kolorze północy paskiem sportowym S M MXGC3ET A
Polecana ofertaEmpik.com
1 198,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Apple Watch SE 2 GPS Cellular 40mm to wszechstronny smartwatch z aluminiową kopertą i sportowym paskiem w kolorze północy. Wyposażony w GPS, funkcję odbierania ... rozwiń
Apple Watch SE 2-gen GPS+Cell 40mm Północ- S/M
1 198,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Apple Watch SE (2-gen) GPS + Cellular Koperta 40mm z Aluminium w kolorze Północy z Paskiem sportowym w kolorze Północy - S/M Okazja do zakochania. Z wielu po...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 0195949647192
- Old_price: 1187.99
- Sale_price: 1187.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | ekran dotykowy, ładowanie indukcyjne, powiadomienia, wykrywanie upadku, żyroskop |
| Gwarancja | 12 miesięcy (od momentu uruchomienia produktu w sieci) |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Wi-Fi, Bluetooth 5.0 |
| Kolor paska | północ |
| Kompatybilność aplikacji | Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Series 9 i Apple Watch SE wymagają iPhone a Xs lub nowszego z systemem iOS 17 lub nowszym. |
| Konstrukcja koperty | aluminium |
| Konstrukcja paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt ekranu | prostokątny |
| LTE | nie |
| Łączność | GPS + Cellular |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Apple Watch SE 2gen 40mm |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność legale 2 | Oznacza to, że są przystosowane do aktywności w płytkiej wodzie, na przykład pływania w basenie lub morzu. |
| Odporność legale 3 | Zegarków nie należy jednak używać podczas nurkowania, jazdy na nartach wodnych lub innego rodzaju aktywności związanej z dużą prędkością przepływu wody lub większą głębokością. |
| Odporność legale 4 | Stopień odporności na wodę nie jest stały i z czasem może ulec zmianie. |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | na wodę |
| Płatność zbliżeniowa | Apple Pay |
| Procesor | SiP S8 |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | nie |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | szkło Ion-X |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rodzaj | uniwersalny |
| Rozdzielczość ekranu | 324 x 394 pikseli |
| Rozmiar paska | S/M |
| Rozmiar | 40 mm |
| Rozmiary | 0 mm |
| Seria - wariantowanie | Watch SE 2gen |
| Seria | Watch Series SE 2gen |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | WatchOS |
| Timer | tak |
| Użytkowe opcje | głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms, powiadomienia, wykrywanie upadku, czujnik oświetlenia, wykrywanie wypadków drogowych, funkcja Alarmowe SOS , międzynarodowe połączenia alarmowe |
| Wariant | Apple Watch SE 2gen |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | eSIM |
| Wibracje | tak |
| Współpracujący system operacyjny | iOS |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel USB |
| Wysokościomierz | tak |
| Wytrzymałość baterii | do 18 h |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | Watch |
| Żyroskop | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1108,81 zł
Aktualna cena od 1198,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 1249,00 zł | Media Markt | - |
| 03.09.2025 | 1239,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.10.2025 | 1199,00 zł | Media Markt | -40 zł |
| 03.11.2025 | 1108,81 zł | RTV EURO AGD | -90 zł |
| 03.04.2026 | 1187,99 zł | Empik.com | 79 zł |
| 29.04.2026 | 1198,99 zł | Empik.com | 11 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1108,81 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1198,99 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 90 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Apple
Kategoria: Apple Cena: 1198.99 zł
EAN: 0195949647192
SKU: OI_404133002
Polecana ofertaEmpik.com
1 198,99 zł
Przejdź do sklepu >
