Smeg KBT900VE stal szlachetna okap
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Okap kominowy SMEG KBT900VE wykonany ze stali szlachetnej, szerokość 90 cm. Klasa energetyczna A, maksymalna wydajność 677 m³/h. Posiada aluminiowe filtry przec... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
|---|---|
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A - G |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Głębokość | 47 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | C |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Kolor | stal szlachetna |
| Oświetlenie | ledowe |
| Poziom głośności | 62 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 4 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 60 kWh |
| Rodzaj | okap kominowy |
| Sterowanie | sensorowe (dotykowe) |
| Szerokość | 90 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ | prostokątny |
| Wariantowanie - seria | Smeg KBT900** |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 677 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 451 m3/h |
| Wykończenie | stal, szkło |
| Wyposażenie | obudowa komina |
| Wysokość maksymalna | 107,5 cm |
| Wysokość | 69 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2119,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 2249,00 zł | Sklep elektrohome.pl | - |
| 03.05.2025 | 2119,00 zł | Sklep elektrohome.pl | -130 zł |
| 03.06.2025 | 2119,00 zł | Sklep elektrohome.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2119,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2119,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2119,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2119,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 2119,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2119,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię