Solgaz Adventure 2+1V 33cm Płyta gazowa
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Solgaz Adventure 2 1V to nowoczesna płyta gazowa o szerokości 33 cm. Wyposażona w 2 pola grzewcze i strefę podtrzymywania ciepła, oferuje 9 poziomów mocy grzani... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa płyty grzewczej | czarny |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | blokada przed przypadkowym uruchomieniem, wskaźnik ciepła resztkowego, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Bezpieczny w użytkowaniu | wskaźnik ciepła resztkowego, blokada przed przypadkowym uruchomieniem, automatyczne wyłączenie, wyłączenie po wykipieniu na panel sterowania, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Długość kabla | 0 cm |
| Dodatkowe opcje | 9 poziomów mocy grzania, możliwość zaprogramowania wyłączenia palników gazowych, osobne sterowanie każdym polem, płynna regulacja mocy grzania, timer, wskaźnik zalegania ciepła, wyświetlanie ustawionej mocy grzania |
| Funkcje dodatkowe | programowanie czasu gotowania (timer) |
| Głębokość | 51,8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość palników/pól grzewczych | 2 |
| Kolor | czarny |
| Kontrola płyty grzewczej | elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na płycie grzewczej |
| Łączenie pól grzejnych | nie |
| Moc przyłączeniowa | 2,7 kW |
| Możliwość montażu na równi z blatem | tak |
| Napięcie zasilania | 230V (instalacja jednofazowa) |
| Nazwa produktowa do opisów | płyta do zabudowy |
| Punkty grzewcze | 2 pola gazowe, strefa podtrzymywania ciepła |
| Rodzaj rusztu | nie dotyczy |
| Szerokość | 33 cm |
| Typ obsługiwanego gazu | 3B/P (propan-butan) |
| Typ płyty | płyta gazowa pod szkłem |
| Wykonanie płyty grzewczej | ceramiczne - szlif, bez ramki |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość | 8 cm |
| Zapalarka gazu | automatyczna |
| Złącze gazowe | G 1/2 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 3199,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 3199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 3199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 3199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 3199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3199,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię