Sony BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55 4K QD-OLED 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X Telewizor OLED Sony BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55 4K QD-OLED 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X Telewizor OLED Sony BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55 4K QD-OLED 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X Telewizor OLED Sony BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55 4K QD-OLED 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X Telewizor OLED Sony BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55 4K QD-OLED 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X Telewizor OLED
Sony BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55 4K QD-OLED 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X Telewizor OLED
Polecana ofertaMedia Expert
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Sony Bravia 8 II K 55XR8M2 to 55-calowy telewizor OLED, oferujący rozdzielczość 4K UHD i częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii Dolby Vision i Dol... rozwiń
SONY Telewizor BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55" OLED 4K 120Hz VRR Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1 Soundbar 25% taniej Pilot WP gratis! Uchwyt 150zł taniej Słuchawki
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Code: K55XR8M25BP
  • Ean: 4548736170346
  • Producer: SONY
Przejdź do sklepu >
Sony BRAVIA 8 II K-55XR8M2 55" 4K QD-OLED 120Hz Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X HDMI 2.1 DVB-T2 Telewizor OLED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Sony
  • Color: czarny
  • Ean: 4548736170346
  • Gtin: 4548736170346
  • Producer: Sony
Telewizor OLED SONY K-55XR8M2 55" 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Czarny
Sprzedawca: Media Markt
Telewizor Oled Sony K-55Xr8M2 55" 4K 120Hz Google TV Dolby Vision Czarny Sony Bravia 8 II K-55Xr8M2 to 55-calowy telewizor Oled, który łączy najnowsze technologie obrazu i dźwięku z inteligentnym syst...
Telewizor Sony K-55XR8M2 55" 4K Uhd
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Telewizor Sony K-55XR8M2 55" 4K UHD Telewizor Sony K-55XR8M2 55" 4K UHD to model z serii BRAVIA 8 II (2025) , który łączy elegancki design, najnowsze technologie obrazu i dźwięku oraz inteligentne fun...
  • Format hd: 4K UHD
  • Głębokość produktu z podstawą: 27.5
  • Klasa efektywności energetycznej: F
  • Kod producenta: K-55XR8M2
  • Kolor: czarny
  • Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
  • Liczba złączy hdmi: 4
  • Liczba złączy usb: 2
  • Marka: Sony
  • Model: K-55XR8M2
  • Odświeżanie obrazu: 120
  • Smart tv: Google TV
  • Standard vesa: 300 x 300
  • Szerokość produktu: 122.4
  • Technologie dźwięku: Dolby Atmos
  • Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
  • Waga produktu: 17.2
  • Waga z podstawą: 18.4
  • Wysokość produktu z podstawą: 72.2
  • Wysokość produktu: 70.7
  • Złącza: cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45, USB
Specyfikacja, funkcje
Akcesoria opcjonalnemoduł kamery CMU-BC1
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania obrazudo 120 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRDolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AInie
Funkcje dodatkowenagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
Funkcje dźwiękowewbudowany subwoofer
Funkcje Smart TVGoogle Play Store, Apple HomeKit, BRAVIA CAM - opcjonalna kamera
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, opcjonalna kamera
Głębokość z podstawą27,5 cm
Głębokość3,4 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(2x HDMI 2.1)
Informacje dodatkowe32GB wbudowanej pamięci
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRF
Kolor obudowyczarno-srebrny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymAsystent Google
Kontrast dynamicznyXR Contrast Booster 25
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI4
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, AirPlay, Chromecast
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)BRAVIA 8 II
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBtak
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Optymalizacja ruchuXR OLED Motion
Pobór mocy (max)0 W
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podświetlenie matrycyOLED
Podwójny tuner HDtak
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm139 cm
Przekątna ekranu widzialna cm139 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
SeriaSony BRAVIA 8
Smart TV Smart TV, Google TV
Smart TVGoogle TV
Smart TVtak
Standard VESA300x300 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.2 / 50 W
System SmartGoogle TV
Szerokość podstawy122,3 cm
Szerokość122,3 cm
Szerokość122,4 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuQD-OLED
Technologia odświeżaniatechnologia 100 Hz
Technologia producentaSony BRAVIA XR OLED
Technologie dla graczyAuto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), złącze HDMI 2.1
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sportnie
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor OLED Google TV
Typ telewizoratelewizor OLED
VESA rodzaj śruby M6
Waga bez podstawy17,2 kg
Waga z podstawą18,4 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wysokość z podstawą72,2 cm
Wysokość70,7 cm
WzornictwoSeamless Edge
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz