Sony HT-A3000 soundbar 3.1 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby Atmos DTS X z wbudowanym subwooferem
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Soundbar Sony HT-A3000 z wbudowanym subwooferem oferuje dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i DTS:X. Dzięki łączności Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 oraz Chromecast, m... rozwiń
Sony HT-A3000 z wbudowanym subwooferem 3.1 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby Atmos DTS X Soundbar
1 999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
AirPlay:tak;Akcesoria opcjonalne:tylne głośniki SA-RS5, SA-RS3S, subwoofer SA-SW5, SA-SW3;Bluetooth:tak;Bluetooth piktogramy:tak;Dedykowana aplikacja:tak;Dekodery dźwięku HD:Dolby Atmos, Dolby Digital...
- Brand: Sony
- Color: czarny
- Ean: 4548736134362
- Gtin: 4548736134362
- Producer: Sony
Soundbar Sony 3.1-kanałowy HT-A3000
1 659,99 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka: 1 dzień
Przejdź do sklepu >

Soundbar Sony 3.1-kanałowy HT-A3000
1 659,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dostosowujący się do otoczenia dźwięk przestrzenny 360 z oferowanych oddzielnie głośników tylnych Sony W połączeniu z tylnymi głośnikami Sony rewolucyjna tec...
- Gtin: 4548736134362
- Old_price: 1776.40
- Sale_price: 1848.58
Soundbar Sony HT-A3000 Czarny 3.1-kanałowy, Dolby Atmos Bt AirPlay2 360
1 804,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
CZYTAJ OPIS PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST : Soundbar SONY HT-A3000 Czarny 3.1-kanałowy, Dolby Atmos, DTS:X, HDMI eARC, BT, AirPlay2, 360 Spatial Sound Mapping W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI : Soundbar SONY HT-...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 4548736134362
- Głębokość produktu: 12.8
- Kod producenta: HTA3000.CEL
- Kolor: czarny
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Konstrukcja: prosty
- Liczba złączy hdmi: 1
- Marka: Sony
- Moc całkowita: 250
- Moc subwoofera: 100
- Model: HT-A3000
- Pozostałe złącza: cyfrowe złącze optyczne, USB
- Rodzaj subwoofera: aktywny
- Skład zestawu: soundbar
- System dźwięku: 3.1
- Szerokość produktu: 95
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 6.8
- Waga produktu: 4.6
- Wysokość produktu: 6.4
- Zawiera baterie: tak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| AirPlay | tak |
|---|---|
| Akcesoria opcjonalne | tylne głośniki SA-RS5, SA-RS3S, subwoofer SA-SW5, SA-SW3 |
| Bluetooth piktogramy | tak |
| Bluetooth | tak |
| Dedykowana aplikacja | tak |
| DLNA | nie |
| Funkcje poprawy dźwięku | 360 Reality Audio, Immersive Audio Enhancement, S-Force PRO Front Surround, tryb dialogowy, tryb nocny, Vertical Surround Engine, wzmacniacz cyfrowy S-Master |
| Funkcje | zgodność z formatem 4K, zgodność z HDR, możliwość montażu na ścianie, możliwość podłączenia dodatkowych głośników, obsługa za pomocą smartfona, czyste dialogi |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | Chromecast, możliwość montażu na ścianie, USB - muzyka, zgodność z formatem 4K, zgodność z HDR |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność z asystentem głosowym | Asystent Google, Amazon Alexa |
| Liczba głośników | 3 |
| Liczba kanałów | 3.1 |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast |
| Moc głośnika | 50 W |
| Moc głośników | 3 x 50 W |
| Moc subwoofera | 100 W |
| Moc | 250 W |
| NFC | nie |
| Obsługa aplikacji muzycznych | Spotify |
| Odtwarzane nośniki | USB |
| Odtwarzanie dźwięku | MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, OGG, AIFF, Apple Lossless (ALAC), DSF, DSD |
| Pobór mocy w trybie gotowości | 0,5 W |
| Pobór mocy | 50 W |
| Radio | nie |
| Rodzaj | głośnik typu soundbar |
| Seria | Sony HT-A |
| Standard HDMI | eARC |
| Subwoofer w zestawie | wbudowany w soundbarze |
| Szerokość | 95 cm |
| USB piktogramy | 1x USB |
| Waga soundbara | 4,6 kg |
| Wejścia audio | 0 |
| Wejścia koaksjalne | 0 |
| Wejście HDMI | 0 |
| Wejście optyczne | 1 |
| Wi-Fi piktogramy | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjście HDMI | 1 |
| Wymiary soundbara | 950 x 64 x 128 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, pilot, bateria do pilota, kabel HDMI |
| Zakrzywiony (curved) | nie |
| Zasilanie | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| Złącza | HDMI x1, optyczne x1, USB x1 |
| Złącze Ethernet (LAN) | nie |
| Złącze HDMI | 1x HDMI |
| Złącze HDMI | tak |
| Złącze koaksjalne | nie |
| Złącze optyczne | tak |
| Złącze słuchawkowe | nie |
| Złącze USB | 1 |
| Złącze USB | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1624,35 zł
Aktualna cena od 1659,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2399,00 zł | Media Markt | - |
| 03.06.2025 | 2399,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1732,83 zł | Empik.com | -666 zł |
| 03.08.2025 | 2399,00 zł | Media Markt | 666 zł |
| 03.09.2025 | 2399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1733,90 zł | Empik.com | -665 zł |
| 03.11.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | 265 zł |
| 03.12.2025 | 1699,00 zł | Media Expert | -300 zł |
| 03.01.2026 | 1624,35 zł | Empik.com | -74 zł |
| 03.04.2026 | 1719,14 zł | Empik.com | 94 zł |
| 30.04.2026 | 1659,99 zł | Empik.com | -59 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1624,35 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1659,99 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 36 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Sony
Kategoria: Soundbary Ceny od 1659.99 zł do 1999 zł
EAN: 4548736134362
SKU: HTA3000.CEL
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >

