Soundcore Sport X10 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Czarny Słuchawki bezprzewodowe
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Soundcore Sport X10 to czarne, dokanałowe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.2 z aktywnym redukowaniem szumów. Posiadają zaczepy na ucho, które obracają się o ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | tak |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 8 h |
| Dedykowana aplikacja | tak |
| Dodatkowe zasilanie z etui do | 32 h |
| Dynamika (SPL) | 0 dB |
| Elementy budowy/konstrukcji | zaczep na ucho, konstrukcja zamknięta |
| Funkcje dodatkowe | dedykowana aplikacja |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 32 |
| Informacje dodatkowe | technologia SweatGuard, dynamiczny system akustyczny Hardcore Beats, zaczepy na ucho z możliwością obrotu o 210 stopni |
| Kodek Bluetooth | SBC |
| Kolor (oryginalna nazwa) | Black |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0 |
| Kompatybilność słuchawki system | Android, iOS, Windows |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google, Siri |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | Sport X10 |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX7 |
| Odporność | na wodę |
| Pasmo przenoszenia dół | 20 |
| Pasmo przenoszenia góra | 20000 |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji |
| Port ładowania | USB-C |
| Poziom tłumienia hałasu do | 0 dB |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile) |
| Przeznaczenie | do telefonów, do iPhone, na siłownię, do pływania, do biegania, na rower |
| Przeznaczone dla | smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, zaczep na ucho |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| True Wireless | tak |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe |
| Typ słuchawek | dokanałowe |
| Waga | 0 g |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wodoodporność | tak |
| Wyposażenie | adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi |
| Zasięg do | 10 m |
| Zgodność z aplikacją | Soundcore |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 369,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 369,00 zł | RTV EURO AGD | - |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 369,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię