Spod Igły i Nitki Pościel atlasowa z haftem 160x200 biała AT010
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Pościel atłasowa z haftem Spod Igły i Nitki 160x200 cm to kwintesencja elegancji i komfortu. Zewnętrzna warstwa z atłasowego splotu z delikatnym haftem dodaje l... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość poszewki na kołdrę | 200 cm |
|---|---|
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Kolor | Odcienie bieli |
| Liczba elementów w zestawie | 5 części |
| Marka | Spod igły i nitki |
| Rodzaj zapięcia | Zamek błyskawiczny |
| Szerokość poszewki na kołdrę | 160 cm |
| Tkanina | Atłas |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 191,96 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 235,61 zł | lozkoholicy.pl | - |
| 03.06.2025 | 254,10 zł | KARO | 18 zł |
| 03.07.2025 | 254,10 zł | KARO | 0 zł |
| 03.08.2025 | 254,10 zł | KARO | 0 zł |
| 03.09.2025 | 254,10 zł | KARO | 0 zł |
| 03.10.2025 | 243,28 zł | lozkoholicy.pl | -10 zł |
| 03.11.2025 | 243,28 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 191,96 zł | lozkoholicy.pl | -51 zł |
| 03.01.2026 | 191,96 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 254,10 zł | KARO | 62 zł |
| 03.03.2026 | 254,10 zł | KARO | 0 zł |
| 03.04.2026 | 254,10 zł | KARO | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 191,96 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię