Pościel atlasowa 220x200 haftowana biała Spod Igły i Nitki AT012
Polecana ofertaKARO
313,10 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Pościel atłasowa z haftem AT012 to elegancja i komfort w jednym. Zewnętrzny atłasowy splot z delikatnym haftem dodaje luksusowego blasku, a wewnętrzna bawełna z... rozwiń
Spod Igły I Nitki Pościel atłasowa z haftem 220x200 biała AT012
313,10 zł
Sprzedawca: KARO
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Pościel Atłasowa z Haftem - Luksus i Komfort w Twojej Sypialni Pościel atłasowa z haftem to doskonały wybór dla osób ceniących sobie elegancję i najwyższy komfort snu. Wykonana z atłasowego splotu, po...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość poszewki na kołdrę | 200 cm |
|---|---|
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Kolor | Odcienie bieli |
| Liczba elementów w zestawie | 5 części |
| Marka | Spod igły i nitki |
| Rodzaj zapięcia | Zamek błyskawiczny |
| Szerokość poszewki na kołdrę | 220 cm |
| Tkanina | Atłas |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 258,07 zł
Aktualna cena od 313,10 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 290,33 zł | lozkoholicy.pl | - |
| 03.06.2025 | 313,10 zł | KARO | 22 zł |
| 03.07.2025 | 313,10 zł | KARO | 0 zł |
| 03.08.2025 | 258,07 zł | lozkoholicy.pl | -55 zł |
| 03.09.2025 | 258,07 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 295,87 zł | lozkoholicy.pl | 37 zł |
| 03.11.2025 | 295,87 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 295,87 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 295,87 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 276,97 zł | lozkoholicy.pl | -18 zł |
| 03.03.2026 | 295,87 zł | lozkoholicy.pl | 18 zł |
| 03.04.2026 | 295,87 zł | lozkoholicy.pl | 0 zł |
| 29.04.2026 | 313,10 zł | KARO | 17 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 258,07 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 313,10 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 55 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Spod Igły I Nitki
Kategoria: 200x220 Cena: 313.1 zł
EAN: 5903068853685
SKU: OI_315117857
Polecana ofertaKARO
313,10 zł
Przejdź do sklepu >
