Telefunken 55QAG9030 55 cali QLED 4K Telewizor
Polecana ofertaEmpik.com
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
Telewizor Telefunken 55QAG9030 55'' QLED 4K UHD AndroidTV Bluetooth
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Telefunken 55QAG9030 Telewizor 55'' 4K ULTRA HD, wyświetlacz QLED, system operacyjny AndroidTV NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Wyświetlacz QLED ULTRA HD 3840 x 2160 A...
  • Gtin: 8698902060158
  • Old_price: 1868.70
  • Sale_price: 1868.70
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Telefunken 55QAG9030 Telewizor 55" 4K ULTRA HD, wyświetlacz QLED, system operacyjny AndroidTV NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Wyświetlacz QLED ULTRA HD 3840 x 2160 Android TV 11 Dolby Atmos HDMI 2.1 / ALLM Ch...
Specyfikacja, funkcje
Audio .mp3, .wma, .wav
Zdjęcia .jpg, .jpeg, .bmp, .png, .gif
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania ekranu50 Hz / 60 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRDolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje dodatkowenagrywanie na USB, przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV
Funkcje Smart TVGoogle Play Store, Chromecast, system Android 11
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa
Głębokość z podstawą26,6 cm
Głębokość8,7 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(3 x HDMI 2.1)
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRE
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymAsystent Google
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI3
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, Chromecast
Menu w języku polskimtak
Model na rok2023
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBtak
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podświetlenie matrycyDirect LED
Podwójny tuner HDnie
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm139 cm
Przekątna ekranu widzialna cm139 cm
Przełączniknie
Regulacja tonównie
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawynóżki
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
Seria (wariantowanie)QAG9030
SeriaTelefunken Seria QAG90
Smart TV Smart TV, Android TV
Smart TVAndroid TV
Smart TVtak
Standard VESA200x200 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 2 x 10 W
System SmartAndroid TV (Android 11)
Szerokość123,3 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuQLED, LED
Technologia odświeżaniastandard (50/60 Hz)
Technologie dla graczyAuto Low Latency Mode (ALLM), złącze HDMI 2.1
Technologie dźwiękuDolby AC4, Dolby Atmos, Dolby Audio
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sporttak
Tuner selekcjacyfrowy satelitarny, cyfrowy naziemny, cyfrowy kablowy
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor QLED Android TV
Typ telewizoratelewizor LED
VESA rodzaj śruby M6
Waga bez podstawy12,6 kg
Waga z podstawą12,9 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowetak
Wysokość z podstawą74,9 cm
Wysokość71,2 cm
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz