• filter_listFiltruj i sortuj
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
PLANET MGB-TSX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
ikona info
109,93
Senetic
PLANET MGB-TSX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
PLANET (MGB-TSX) PLANET MGB-TSX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s mini-GBIC 850 nm

Kod_producenta: MGB-TSX

Producent: PLANET

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
J4860C CML Nowy moduł CML 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, 80KM, Kompatybilny z HP
ikona info
330,87
Sklep.comel-it.com
J4860C CML Nowy moduł CML 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, 80KM, Kompatybilny z HP
Nowy moduł CML 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, 80KM, Kompatybilny z HP

Kod_producenta: J4860C

Producer: CML

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT Tylko u nas 100% skuteczności realizacji zamówień !!
ikona info
1 190,00
Sklep artbi.eu
D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT Tylko u nas 100% skuteczności realizacji zamówień !!
Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT Zaprojektowany do obsługi odległości do 300 metrów, DEM-431XT to wysokowydajny nadajnik-odbiornik SFP + z obsługą 850 nm. Obsługa Full-duplex, 10 Gigabit prędkośc...

Producer: D-Link

Rodzaj: Transceiver

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
PLANET MGB-TLX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
ikona info
134,92
Senetic
PLANET MGB-TLX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
PLANET (MGB-TLX) PLANET MGB-TLX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

Kod_producenta: MGB-TLX

Producent: PLANET

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
MGBSX1 Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver 850nm 500m
ikona info
429,27
Sklep.comel-it.com
MGBSX1 Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver 850nm 500m
Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver 850nm 500m

Kod_producenta: MGBSX1 NEW

Producer: CISCO

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
PLANET MFB-TF20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100
ikona info
164,72
Senetic
PLANET MFB-TF20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100
PLANET (MFB-TF20) PLANET MFB-TF20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100 Mbit/s SFP 1550 nm

Kod_producenta: MFB-TF20

Producent: PLANET

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
SFP-GE-L Nowy moduł Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector
ikona info
441,57
Sklep.comel-it.com
SFP-GE-L Nowy moduł Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector
Nowy moduł Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

Kod_producenta: SFP-GE-L NEW

Producer: CISCO

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
PLANET MGB-TLB10 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
ikona info
193,70
Senetic
PLANET MGB-TLB10 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
PLANET (MGB-TLB10) PLANET MGB-TLB10 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

Kod_producenta: MGB-TLB10

Producent: PLANET

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
MGBLX1 Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm 10km
ikona info
736,77
Sklep.comel-it.com
MGBLX1 Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm 10km
Cisco MGBLX1 Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver 1310nm 10km

Kod_producenta: MGBLX1 NEW

Producer: CISCO

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
PLANET MGB-TLA20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
ikona info
194,86
Senetic
PLANET MGB-TLA20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000
PLANET (MGB-TLA20) PLANET MGB-TLA20 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP

Kod_producenta: MGB-TLA20

Producent: PLANET

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
SFP-GE-T Nowy moduł Cisco, 1000BASE-T SFP transceiver module copper wire, extended operating temperature range, RJ-45 connector
ikona info
798,27
Sklep.comel-it.com
SFP-GE-T Nowy moduł Cisco, 1000BASE-T SFP transceiver module copper wire, extended operating temperature range, RJ-45 connector
Nowy moduł Cisco, 1000BASE-T SFP transceiver module copper wire, extended operating temperature range, RJ-45 connector

Kod_producenta: SFP-GE-T CISCO NEW

Producer: CISCO

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
PLANET MFB-TSA moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 155
ikona info
210,26
Senetic
PLANET MFB-TSA moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 155
PLANET (MFB-TSA) PLANET MFB-TSA moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 155 Mbit/s SFP

Kod_producenta: MFB-TSA

Producent: PLANET

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
SFP-OC3-IR1 OC-3/STM-1 pluggable intermediate-reach (15 km) transceiver module, 1310-nm wavelength, LC connector
ikona info
1 199,00
Sklep.comel-it.com
SFP-OC3-IR1 OC-3/STM-1 pluggable intermediate-reach (15 km) transceiver module, 1310-nm wavelength, LC connector
OC-3/STM-1 pluggable intermediate-reach (15 km) transceiver module, 1310-nm wavelength, LC connector

Kod_producenta: SFP-OC3-IR1 NEW

Producer: CISCO

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
PLANET MGB-2GTSR moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód SFP 850
ikona info
243,92
Senetic
PLANET MGB-2GTSR moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód SFP 850
PLANET (MGB-2GTSR) PLANET MGB-2GTSR moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód SFP 850 nm

Kod_producenta: MGB-2GTSR

Producent: PLANET

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+ moduł przekaźników sieciowych
ikona info
326,88
Senetic
Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+ moduł przekaźników sieciowych
Ubiquiti (UF-GP-B+) Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+ moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 2500 Mbit/s SFP 1490 nm

Kod_producenta: UF-GP-B+

Producent: Ubiquiti

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ubiquiti Networks UF-GP-C+ moduł przekaźników sieciowych
ikona info
360,80
Senetic
Ubiquiti Networks UF-GP-C+ moduł przekaźników sieciowych
Ubiquiti (UF-GP-C+) Ubiquiti Networks UF-GP-C+ moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 2500 Mbit/s SFP 1490 nm

Kod_producenta: UF-GP-C+

Producent: Ubiquiti

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10G SFP+ / SFP+ 1m kabel
ikona info
375,20
Senetic
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10G SFP+ / SFP+ 1m kabel
HPE (J9281D) Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 10G SFP+ / SFP+ 1m kabel InfiniBand SFP+ Czarny

Kod_producenta: J9281D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX moduł przekaźników
ikona info
416,56
Senetic
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX moduł przekaźników
HPE (J4858D) Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s

Kod_producenta: J4858D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver konwerter sieciowy
ikona info
543,97
Senetic
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver konwerter sieciowy
Cisco (MGBT1) Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver konwerter sieciowy 1310 nm
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise QK724A moduł przekaźników sieciowych
ikona info
560,06
Senetic
Hewlett Packard Enterprise QK724A moduł przekaźników sieciowych
HPE (QK724A) Hewlett Packard Enterprise QK724A moduł przekaźników sieciowych SFP+

Kod_producenta: QK724A

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s
ikona info
593,55
Senetic
QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s
QNAP (TRX-10GSFP-SR-MLX) QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Kod_producenta: TRX-10GSFP-SR-MLX

Producent: QNAP

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T moduł przekaźników
ikona info
782,98
Senetic
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T moduł przekaźników
HPE (J8177D) Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s

Kod_producenta: J8177D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX moduł przekaźników
ikona info
789,34
Senetic
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX moduł przekaźników
HPE (J4859D) Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s

Kod_producenta: J4859D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise Aruba 100M SFP LC FX moduł przekaźników
ikona info
809,35
Senetic
Hewlett Packard Enterprise Aruba 100M SFP LC FX moduł przekaźników
HPE (J9054D) Hewlett Packard Enterprise Aruba 100M SFP LC FX moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100 Mbit/s

Kod_producenta: J9054D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1310
ikona info
830,30
Senetic
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1310
Cisco (MGBLX1) Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 1310 nm
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise QK725A moduł przekaźników sieciowych
ikona info
854,84
Senetic
Hewlett Packard Enterprise QK725A moduł przekaźników sieciowych
HPE (QK725A) Hewlett Packard Enterprise QK725A moduł przekaźników sieciowych SFP+

Kod_producenta: QK725A

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ / SFP+ 7m kabel InfiniBand SFP+
ikona info
939,65
Senetic
Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ / SFP+ 7m kabel InfiniBand SFP+
HPE (J9285D) Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ / SFP+ 7m kabel InfiniBand SFP+ Czarny

Kod_producenta: J9285D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Lenovo 7G17A03537 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 25000
ikona info
1 028,40
Senetic
Lenovo 7G17A03537 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 25000
Lenovo (7G17A03537) Lenovo 7G17A03537 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 25000 Mbit/s SFP28 850 nm

Kod_producenta: 7G17A03537

Producent: Lenovo

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise C8R23B moduł przekaźników sieciowych
ikona info
1 297,90
Senetic
Hewlett Packard Enterprise C8R23B moduł przekaźników sieciowych
HPE (C8R23B) Hewlett Packard Enterprise C8R23B moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 8000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Kod_producenta: C8R23B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise C8R25B moduł przekaźników sieciowych
ikona info
1 505,14
Senetic
Hewlett Packard Enterprise C8R25B moduł przekaźników sieciowych
HPE (C8R25B) Hewlett Packard Enterprise C8R25B moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Kod_producenta: C8R25B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T moduł przekaźników
ikona info
1 525,10
Senetic
Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T moduł przekaźników
HPE (JD089B) Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T moduł przekaźników sieciowych Miedź 1000 Mbit/s

Kod_producenta: JD089B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise C8S75B moduł przekaźników sieciowych
ikona info
1 613,11
Senetic
Hewlett Packard Enterprise C8S75B moduł przekaźników sieciowych
HPE (C8S75B) Hewlett Packard Enterprise C8S75B moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s RJ-45

Kod_producenta: C8S75B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR moduł przekaźników
ikona info
1 691,39
Senetic
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR moduł przekaźników
HPE (J9150D) Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+

Kod_producenta: J9150D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise C8R24B moduł przekaźników sieciowych
ikona info
1 713,43
Senetic
Hewlett Packard Enterprise C8R24B moduł przekaźników sieciowych
HPE (C8R24B) Hewlett Packard Enterprise C8R24B moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 16000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Kod_producenta: C8R24B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise JD094B moduł przekaźników sieciowych
ikona info
1 855,17
Senetic
Hewlett Packard Enterprise JD094B moduł przekaźników sieciowych
HPE (JD094B) Hewlett Packard Enterprise JD094B moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+

Kod_producenta: JD094B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise X120 moduł przekaźników sieciowych 1000
ikona info
1 937,91
Senetic
Hewlett Packard Enterprise X120 moduł przekaźników sieciowych 1000
HPE (JD119B) Hewlett Packard Enterprise X120 moduł przekaźników sieciowych 1000 Mbit/s SFP

Kod_producenta: JD119B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe 8 gb short wave fibre channel sfp+ serii b, 1 w zestawie
ikona info
489,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe 8 gb short wave fibre channel sfp+ serii b, 1 w zestawie
Nadajnik-odbiornik HP 8 Gb Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ - AJ716B

Ean: 0886112024567

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cisco SFP-10G-LR-C moduł transceiver
ikona info
268,01
Amazon.pl
Cisco SFP-10G-LR-C moduł transceiver
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cisco SFP-H10GB-CU1M= transceiver (10GBase-CU, SFP, 1m)
ikona info
213,70
Amazon.pl
Cisco SFP-H10GB-CU1M= transceiver (10GBase-CU, SFP, 1m)

Code: SFP-H10GB-CU1M=

Ean: 2855794005001, 4053162382572, 0882658210723, 0971478775571, 0163120608478, 0763615979221

Producer: Cisco Systems

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
ZYXEL SFP-100BX1550-20-D dwukierunkowy 100Base-BX10-D SFP Transceiver singlemode przyłącze LC
ikona info
93,87
Amazon.pl
ZYXEL SFP-100BX1550-20-D dwukierunkowy 100Base-BX10-D SFP Transceiver singlemode przyłącze LC

Code: 91-010-226001B

Ean: 4718937512775

Producer: ZyXEL

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Digital Data SFP-6121 SFP+ Transceiver (10 Km, 1000 Mbps)
ikona info
348,22
Amazon.pl
Digital Data SFP-6121 SFP+ Transceiver (10 Km, 1000 Mbps)

Code: 4015867180600, 551104

Ean: 4015867180600

Producer: Digital Data

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 155M MMF SFP transceiver (2 km, 1310 nm)
ikona info
205,21
Amazon.pl
Level One 155M MMF SFP transceiver (2 km, 1310 nm)

Code: 4015867154625, SFP-1101

Ean: 4015867154625

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Mikrotik S-31DLC20D 1250 Mbit/s SFP 1310 nm moduł sieciowy transceiver
ikona info
407,00
Amazon.pl
Mikrotik S-31DLC20D 1250 Mbit/s SFP 1310 nm moduł sieciowy transceiver
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 1.25G MMF SFP Transceiver (2 km, 1310 nm)
ikona info
155,30
Amazon.pl
Level One 1.25G MMF SFP Transceiver (2 km, 1310 nm)

Code: 4015867154670, SFP-3111

Ean: 4015867154670

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One RJ-45 100M SFP-3841 1.25G COPPER Transceiver
ikona info
226,34
Amazon.pl
Level One RJ-45 100M SFP-3841 1.25G COPPER Transceiver

Code: 4015867154700, SFP-3841

Ean: 4015867154700

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Planet MFB-Tf20 Sfp 100 Mbit/S 1550 Nm moduł modułu transceiver kabla sieciowego
ikona info
173,02
Amazon.pl
Planet MFB-Tf20 Sfp 100 Mbit/S 1550 Nm moduł modułu transceiver kabla sieciowego

Code: MFB-TF20

Ean: 4711213686191

Producer: Planet

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One T1310/R1550NM 155M SMF BIDI SFP Transceiver (20 km)
ikona info
231,96
Amazon.pl
Level One T1310/R1550NM 155M SMF BIDI SFP Transceiver (20 km)

Code: 4015867154731, SFP-7321

Ean: 4015867154731

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 125M SMF 40 TO 85C SFP-2260 transceiver (60 km, 310 nm)
ikona info
412,46
Amazon.pl
Level One 125M SMF 40 TO 85C SFP-2260 transceiver (60 km, 310 nm)

Code: 4015867181171, SFP-2260

Ean: 4015867181171

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One T1310/R1550NM 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver (10 km)
ikona info
193,00
Amazon.pl
Level One T1310/R1550NM 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver (10 km)
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 125M MMF 40 TO 85C SFP-2200 Transceiver (2 km, 1310 nm)
ikona info
75,06
Amazon.pl
Level One 125M MMF 40 TO 85C SFP-2200 Transceiver (2 km, 1310 nm)

Code: 4015867181157, SFP-2200

Ean: 4015867181157

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 1.25G MMF 20 TO 85C SFP-4200 Transceiver (550 m, 850 nm)
ikona info
154,75
Amazon.pl
Level One 1.25G MMF 20 TO 85C SFP-4200 Transceiver (550 m, 850 nm)

Code: 4015867181027, SFP-4200

Ean: 4015867181027

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One T1310/R1550NM SFP-7421 155M SMF BIDI SFP Transceiver (40 km)
ikona info
413,13
Amazon.pl
Level One T1310/R1550NM SFP-7421 155M SMF BIDI SFP Transceiver (40 km)

Code: 4015867154755, SFP-7421

Ean: 4015867154755

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
AR-SFP-10G-SR-ST Transceiver moduł (SFP+ Modle, 10 GBase-SR Arista Networks, włókno szklane, LC Multimode z DDM)
ikona info
391,00
Amazon.pl
AR-SFP-10G-SR-ST Transceiver moduł (SFP+ Modle, 10 GBase-SR Arista Networks, włókno szklane, LC Multimode z DDM)

Code: AR-SFP-10G-SR-ST

Ean: 0065030885171

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ubiquiti Networks RJ45 10Gbps moduł transceiver SFP+ do RJ45, UF-RJ45-10G (SFP+ do RJ45)
ikona info
319,00
Amazon.pl
Ubiquiti Networks RJ45 10Gbps moduł transceiver SFP+ do RJ45, UF-RJ45-10G (SFP+ do RJ45)

Code: UF-RJ45-10G

Ean: 0817882025751

Producer: Ubiquiti

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
StarTech.com 10065-ST Transceiver moduł (SFP Module, kompatybilny 10/100/1000Base-TX Extreme Network, miedź, RJ-45 miedź z DDM)
ikona info
84,35
Amazon.pl
StarTech.com 10065-ST Transceiver moduł (SFP Module, kompatybilny 10/100/1000Base-TX Extreme Network, miedź, RJ-45 miedź z DDM)

Code: 10065-ST

Ean: 0065030885287

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
ALLNET ALL4750-Indu 1000 Mbit/s SFP 850 NM Multi-Mode moduły sieciowe transceiver  moduł sieciowy (1000 Mbit/s, SFP, LC, 850 nm, Mode, Silver)
ikona info
189,00
Amazon.pl
ALLNET ALL4750-Indu 1000 Mbit/s SFP 850 NM Multi-Mode moduły sieciowe transceiver moduł sieciowy (1000 Mbit/s, SFP, LC, 850 nm, Mode, Silver)
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Schneider Electric 2m F/UTP Cat6 kabel sieciowy (2 m, Cat6, F/UTP (FTP), RJ-45, RJ-45, szary)
ikona info
94,90
Amazon.pl
Schneider Electric 2m F/UTP Cat6 kabel sieciowy (2 m, Cat6, F/UTP (FTP), RJ-45, RJ-45, szary)

Code: VDIP184646020

Ean: 3606480449031

Producer: Schneider

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
StarTech.com Juniper SFP-1GE-LX kompatybilny SFP - Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Moduł transceiver - SM LC - 10km - 1310nm
ikona info
328,49
Amazon.pl
StarTech.com Juniper SFP-1GE-LX kompatybilny SFP - Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Moduł transceiver - SM LC - 10km - 1310nm

Code: SFP1GELXST

Ean: 0065030869409

Producer: Startech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe x121 1g sfp rj45 t
ikona info
679,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe x121 1g sfp rj45 t
Transceiver HPE X121 1G SFP RJ45 T

Ean: 0884420143383

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
HP X120 - SFP (Mini-GBIC) moduł transceiver - LC
ikona info
822,06
Amazon.pl
HP X120 - SFP (Mini-GBIC) moduł transceiver - LC

Code: JD119B

Ean: 0885631249611

Producer: HP

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe 8 gb short wave fibre channel sfp+, 1 w zestawie
ikona info
929,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe 8 gb short wave fibre channel sfp+, 1 w zestawie
Tranceceiver HPE MSA Short Wave Fibre Channel SFP+
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 10/100BaseT do 100Base-FX SFP przemysłowy Transceiver
ikona info
734,05
Amazon.pl
Level One 10/100BaseT do 100Base-FX SFP przemysłowy Transceiver

Code: 4015867188132, 555533

Ean: 4015867188132

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
D-Link DEM-211 155 Mb/s MultiMode LC SFP Transceiver (2 km)
ikona info
628,02
Amazon.pl
D-Link DEM-211 155 Mb/s MultiMode LC SFP Transceiver (2 km)
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sonnet G10E-SFP-LR transceiver Long Range (SFP+, 10GBase, do 10km)
ikona info
582,38
Amazon.pl
Sonnet G10E-SFP-LR transceiver Long Range (SFP+, 10GBase, do 10km)

Code: 732311009839, G10E-SFP-LR

Ean: 0732311009839

Producer: Sonnet Technologies

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One T1550/R1310NM 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver (20 km)
ikona info
701,17
Amazon.pl
Level One T1550/R1310NM 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver (20 km)
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 1.25G SMF 40 TO 85C SFP-4240 transceiver (40 km, 1310 nm)
ikona info
708,27
Amazon.pl
Level One 1.25G SMF 40 TO 85C SFP-4240 transceiver (40 km, 1310 nm)

Code: 4015867181041, SFP-4240

Ean: 4015867181041

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 10/100BaseT do 100Base-FX Transceiver (2 km, MMF, RJ-45, SC)
ikona info
724,61
Amazon.pl
Level One 10/100BaseT do 100Base-FX Transceiver (2 km, MMF, RJ-45, SC)

Code: 4015867188149, IEC-4001

Ean: 4015867188149

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dell 407-bbvj 10000 Mbit/s SFP + moduł sieciowy transceiver  moduły sieciowe urządzenia radiowe (10000 Mbit/s, SFP +, LC, 10 gbase-sr, czarny, stal nierdzewna, 300 m)
ikona info
746,00
Amazon.pl
Dell 407-bbvj 10000 Mbit/s SFP + moduł sieciowy transceiver moduły sieciowe urządzenia radiowe (10000 Mbit/s, SFP +, LC, 10 gbase-sr, czarny, stal nierdzewna, 300 m)

Code: 407-BBVJ

Ean: 5711783357629, 5397063980192

Producer: Dell

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR kompatybilny SFP+, 10 Gigabit Fiber 10 GBase-SR SFP+ moduł transceiver Modle, MM LC z DDM, 300 m
ikona info
911,77
Amazon.pl
StarTech.com Juniper EX-SFP-10GE-SR kompatybilny SFP+, 10 Gigabit Fiber 10 GBase-SR SFP+ moduł transceiver Modle, MM LC z DDM, 300 m

Code: EXSFP10GESRS

Ean: 0065030869959, 0803931135922

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise XCVR IN moduł przekaźników sieciowych
ikona info
20 517,62
Senetic
Hewlett Packard Enterprise XCVR IN moduł przekaźników sieciowych
HPE (J4860D) Hewlett Packard Enterprise XCVR IN moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s SFP

Kod_producenta: J4860D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise J9151E moduł przekaźników sieciowych
ikona info
2 777,12
Senetic
Hewlett Packard Enterprise J9151E moduł przekaźników sieciowych
HPE (J9151E) Hewlett Packard Enterprise J9151E moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+

Kod_producenta: J9151E

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR moduł przekaźników
ikona info
2 773,88
Senetic
Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR moduł przekaźników
HPE (JD092B) Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+

Kod_producenta: JD092B

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM moduł przekaźników
ikona info
5 645,84
Senetic
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM moduł przekaźników
HPE (J9152D) Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC LRM moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+

Kod_producenta: J9152D

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise 40G QSFP+ LC moduł przekaźników
ikona info
4 474,00
Senetic
Hewlett Packard Enterprise 40G QSFP+ LC moduł przekaźników
HPE (JL251A) Hewlett Packard Enterprise 40G QSFP+ LC moduł przekaźników sieciowych 40000 Mbit/s QSFP+

Kod_producenta: JL251A

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM moduł
ikona info
40 624,86
Senetic
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM moduł
HPE (JH232A) Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ LC LR4 SM moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm

Kod_producenta: JH232A

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise X141 40G QSFP+ LC BiDi 150m moduł
ikona info
4 703,99
Senetic
Hewlett Packard Enterprise X141 40G QSFP+ LC BiDi 150m moduł
HPE (JL308A) Hewlett Packard Enterprise X141 40G QSFP+ LC BiDi 150m moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s QSFP+

Kod_producenta: JL308A

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4 moduł
ikona info
8 795,56
Senetic
Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4 moduł
HPE (JH231A) Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm

Kod_producenta: JH231A

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hewlett Packard Enterprise X151 100G QSFP28 MPO SR4 moduł
ikona info
8 561,81
Senetic
Hewlett Packard Enterprise X151 100G QSFP28 MPO SR4 moduł
HPE (JL309A) Hewlett Packard Enterprise X151 100G QSFP28 MPO SR4 moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100000 Mbit/s

Kod_producenta: JL309A

Producent: HPE

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe msa 2040 8 gb short wave fibre channel sfp+, 4 w zestawie
ikona info
1 794,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe msa 2040 8 gb short wave fibre channel sfp+, 4 w zestawie
Transceiver HPE MSA 2040 8 Gb Short Wave Fibre Channel SFP+, 4 w zestawie

Ean: 4948382996053

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver bliskiego zasięgu hp mds 9000 8 gb fc sfp+
ikona info
1 379,00
SklepHP.pl
Transceiver bliskiego zasięgu hp mds 9000 8 gb fc sfp+
Nadajnik-odbiornik krótkiego zasięgu HPE MDS 9000 8 Gb FC SFP+

Ean: 0884420300564

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hp bladesystem klasy c virtual connect 1g sfp sx
ikona info
1 889,00
SklepHP.pl
Transceiver hp bladesystem klasy c virtual connect 1g sfp sx
HPE BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP SX TransceiverTransceiveryHPE BladeSystem klasy c SFPzapewniają wydajną łączność Ethernet i dają klientom większy wybór w zakresie używania kabli miedzia...

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hp bladesystem klasy c virtual connect 1g sfp rj-45
ikona info
1 394,00
SklepHP.pl
Transceiver hp bladesystem klasy c virtual connect 1g sfp rj-45
Transceiver HP BladeSystem klasy C Virtual Connect 1G SFP RJ-45
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
StarTech.com Moduł transceiver QSFP-40G-SR4-ST (moduł QSFP, kompatybilny z 40GBase-SR4 Cisco, włókno szklane, 850 nm, MPO Multimode z DDM)
ikona info
1 843,85
Amazon.pl
StarTech.com Moduł transceiver QSFP-40G-SR4-ST (moduł QSFP, kompatybilny z 40GBase-SR4 Cisco, włókno szklane, 850 nm, MPO Multimode z DDM)

Code: QSFP-40G-SR4-S-ST

Ean: 0065030886369

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
IBM SW 4 Gbps SFP transceiver para
ikona info
1 253,68
Amazon.pl
IBM SW 4 Gbps SFP transceiver para

Code: 26K7941

Ean: 0000435883193, 5050689883192

Producer: IBM

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Lenovo DCG 25GBase-SR SFP28 Transceiver
ikona info
1 152,44
Amazon.pl
Lenovo DCG 25GBase-SR SFP28 Transceiver

Code: 7G17A03537

Ean: 0889488421763

Producer: Lenovo

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nek Intel SFP + LR Optics moduł transceiver
ikona info
1 734,82
Amazon.pl
Nek Intel SFP + LR Optics moduł transceiver

Code: E10GSFPLR

Ean: 5032037041515

Producer: Intel

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 1.25G SMF SFP Transceiver (120 km, 1550 nm)
ikona info
1 386,40
Amazon.pl
Level One 1.25G SMF SFP Transceiver (120 km, 1550 nm)

Code: 4015867154694, SFP-3711

Ean: 4015867154694

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
EW3P0000557-ST Transceiver moduł (SFP+, moduł 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)
ikona info
1 654,94
Amazon.pl
EW3P0000557-ST Transceiver moduł (SFP+, moduł 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)

Code: EW3P0000557-ST

Ean: 0065030885812

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
EW3F0000710-ST Transceiver moduł (SFP+, 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)
ikona info
1 502,70
Amazon.pl
EW3F0000710-ST Transceiver moduł (SFP+, 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)

Code: EW3F0000710-ST

Ean: 0065030885782

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
EW3A0000710-ST Transceiver moduł (SFP+, moduł 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)
ikona info
1 423,15
Amazon.pl
EW3A0000710-ST Transceiver moduł (SFP+, moduł 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)

Code: EW3A0000710-ST

Ean: 0065030885829

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
EW3Z0000585-ST Transceiver moduł (SFP+, moduł 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)
ikona info
1 654,94
Amazon.pl
EW3Z0000585-ST Transceiver moduł (SFP+, moduł 10 GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850 nm, LC Multimode z DDM)

Code: EW3Z0000585-ST

Ean: 0065030885805

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
EW3B0000710-ST moduł transceiver (SFP+, kompatybilny z 10GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850nm, LC Multimode z DDM)
ikona info
2 320,17
Amazon.pl
EW3B0000710-ST moduł transceiver (SFP+, kompatybilny z 10GBase-SR Citrix, włókno szklane, 850nm, LC Multimode z DDM)

Code: EW3B0000710-ST

Ean: 0065030885799

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 10/100BaseT do 100Base-FX Transceiver (2 km, MMF, RJ-45, ST)
ikona info
1 159,46
Amazon.pl
Level One 10/100BaseT do 100Base-FX Transceiver (2 km, MMF, RJ-45, ST)

Code: 4015867188156, 555535

Ean: 4015867188156

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Level One 4x 10/100/1000 Mbps PoE RJ45 Transceiver (Gigabit Combo, Gigabit SFP(100/1G), Blok terminalny, Auto Negotiation, Auto-MDI/MDIX, 12Gbps, 1024KB bufor, 48-55 VDC)
ikona info
1 448,84
Amazon.pl
Level One 4x 10/100/1000 Mbps PoE RJ45 Transceiver (Gigabit Combo, Gigabit SFP(100/1G), Blok terminalny, Auto Negotiation, Auto-MDI/MDIX, 12Gbps, 1024KB bufor, 48-55 VDC)

Code: 4015867188507, IES-0610

Ean: 4015867188507

Producer: LevelOne

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
StarTech.com moduł transceiver 10 Gigabit LWL SFP+ kompatybilny z HP J9151A, SM LC z DDM, 10 km, 10 GBase-LR
ikona info
1 347,93
Amazon.pl
StarTech.com moduł transceiver 10 Gigabit LWL SFP+ kompatybilny z HP J9151A, SM LC z DDM, 10 km, 10 GBase-LR

Code: J9151A, J9151AST

Ean: 0065030865272, 5057103107940

Producer: StarTech.com

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe 10 gb sfp+ short range serii b
ikona info
8 029,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe 10 gb sfp+ short range serii b
Hewlett Packard Enterprise QK726A moduł przekaźników sieciowych 10000 Mbit/s SFP+

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe x121 1g sfp lc lh
ikona info
10 494,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe x121 1g sfp lc lh
Transceiver HPE X121 1G SFP LC LH

Ean: 0883585267828

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe x130 10g sfp+ lc sr
ikona info
4 644,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe x130 10g sfp+ lc sr
Transceiver HPE X130 10G SFP+ LC SR

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe 16 gb sfp+ long wave 10 km serii b
ikona info
15 524,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe 16 gb sfp+ long wave 10 km serii b
Moduł B-series 16Gb SFP+L W 10km XCVR

Producer: Hp

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Transceiver hpe 8 gb long wave 10 km fibre channel sfp+ serii b, 1 w zestawie
ikona info
7 764,00
SklepHP.pl
Transceiver hpe 8 gb long wave 10 km fibre channel sfp+ serii b, 1 w zestawie
Hewlett Packard Enterprise AJ717A moduł przekaźników sieciowych 8000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Ean: 4948382556837

Producer: Hp

1 2 >

Często wybierane

D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT Tylko u nas 100% skuteczności realizacji zamówień !!

Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT Zaprojektowany do obsługi odległości do 300 metrów, DEM-431XT to wysokowydajny nadajnik-odbiornik SFP + z obsługą 850 nm. Obsługa Full-duplex, 10 Gigabit prędkości na kablach światłowodowych Multi-Mode. DEM-431XT jest zgodny z 802.3ae 10GBASE-SR i obsługuje kont...

D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT Tylko u nas 100% skuteczności realizacji zamówień !!
Sklep artbi.eu

1 190,00 zł

Zobacz ofertę >

Transceiver hp bladesystem klasy c virtual connect 1g sfp sx

HPE BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP SX TransceiverTransceiveryHPE BladeSystem klasy c SFPzapewniają wydajną łączność Ethernet i dają klientom większy wybór w zakresie używania kabli miedzianych lub optycznych. Kluczowe cechy Ślad SFP z możliwością podłączenia podczas pracy Zgodny z RoHS i...

Transceiver hp bladesystem klasy c virtual connect 1g sfp sx
SklepHP.pl

1 889,00 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

^