Timex Expedition North TW2V65700 zegarek męski czarny stalowa koperta pasek nylonowy
Polecana ofertaZegarki-edwa.pl
431,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Cechy Zegarka: Fosforyzujące wskazówki; Kod Producenta: 194366251746; Kolor Koperty: Srebrny; Kolor Paska: Czarny
Timex Expedition North TW2V65700
431,00 zł
Sprzedawca: Zegarki-edwa.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Timex Expedition North TW2V65700 Mechanizm: Kwarcowy Koperta: Metal Rodzaj mocowania: Pasek Pasek: Materiałowy Zapięcie: Sprzączka Maksymalny obwód: 20 cm Kolor koperty: Srebrny Szerokość paska/branso...
Przejdź do sklepu >
Zegarek Męski Timex TW2V65700 czarny
479,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cechy produktu: Płeć: męski Typ mechanizmu: kwarcowy - W mechanizmie zastosowano zasilany baterią kryształ kwarcu, którego drgania tworzą energię do pracy ze...
- Gtin: 194366251746
- Old_price: 431.00
- Sale_price: 431.00
Zegarek Timex Expedition North TW2V65700 Czarny
379,99 zł
Sprzedawca: eobuwie.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Bestprice: 429.99
- Ean: 0194366251746
- Fason: Zegarek
- Kolor: Czarny
- Omnibus_price: 429.99 PLN
- Plec: Male
- Price: 479,99
- Producer: Timex
- Regularprice: 379.99
- Rozmiar: OS
- Sale_price: 379,99
- Sezon: Spring/Summer 2026
- Styl: Codzienne
Zegarek Timex Expedition North TW2V65700 Czarny
379,99 zł
Sprzedawca: eobuwie.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zegarek Timex Expedition North TW2V65700 Czarny
- Bestprice: 429.99
- Ean: 0194366251746
- Fason: Zegarek
- Kolor: Czarny
- Omnibus_price: 429.99 PLN
- Plec: Male
- Price: 479,99
- Producer: Timex
- Regularprice: 379.99
- Rozmiar: 00
- Sale_price: 379,99
- Sezon: Spring/Summer 2026
- Styl: Codzienne
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy Zegarka | Fosforyzujące wskazówki |
|---|---|
| Kod Producenta | 194366251746 |
| Kolor Koperty | Srebrny |
| Kolor Paska | Czarny |
| Kolor Tarczy | Zielony |
| Kształt Koperty | Okrągła |
| Materiał Koperty | Metal |
| Materiał Paska | Parciany |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Nr Katalogowy | Tw2v65700 |
| Okres Gwarancji | 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Pochodzenie Marki | Usa |
| Producent | Timex |
| Rodzaj Szkiełka | Mineralne |
| Styl | Sportowy |
| Szerokość Mocowania | 20mm |
| Typ Paska | Pasek |
| Wodoszczelność | 5 atm (50m) |
| Wymiary/Waga | 40mm x 40m x 11mm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 379,00 zł
Aktualna cena od 379,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 429,00 zł | HappyTime.com.pl | - |
| 03.06.2025 | 429,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 429,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 429,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 429,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 429,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 429,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 379,00 zł | HappyTime.com.pl | -50 zł |
| 03.01.2026 | 379,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 379,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 379,00 zł | HappyTime.com.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 431,00 zł | Zegarki-edwa.pl | 52 zł |
| 19.04.2026 | 379,99 zł | eobuwie.pl | -51 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 379,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 379,99 zł na dzień 19.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Timex
Kategoria: Timex Ceny od 379.99 zł do 479 zł
EAN: 0194366251746
SKU: OI_382309337
Polecana ofertaZegarki-edwa.pl
431,00 zł
Przejdź do sklepu >


