Zwilling Sommelier 39619-000-0 Korkociąg
Polecana ofertaRTV EURO AGD
259,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Zwilling Sommelier 39619 000 0 to elegancki korkociąg wykonany z trwałej stali nierdzewnej. Jego długość to 20 cm, co zapewnia wygodne użytkowanie. Srebrny kolo... rozwiń
Zwilling Sommelier 39619-000-0 Korkociąg
259,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Zwilling
- Color: srebrny
- Ean: 4009839261572
- Gtin: 4009839261572
- Producer: Zwilling
Zwilling Sommelier 39619-000-0 Korkociąg
259,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:30 lat;Kolor:srebrny;Możliwość mycia w zmywarce:nie;Pojemność:0;Pojemność:nie dotyczy;Przeznaczenie:otwieranie;Rodzaj:korkociąg;Rozmiar:nie dotyczy;Średnica:0 cm;Typ jedzenia:napoje;Waga:0,3...
- Brand: Zwilling
- Color: srebrny
- Ean: 4009839261572
- Gtin: 4009839261572
- Producer: Zwilling
Zwilling Sommelier 39619-000-0 Doppelheber-Korkenzieher, vernickelt, Edelstahl, silber
223,99 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 20 cm |
|---|---|
| Gwarancja | 30 lat |
| Kolor | srebrny |
| Możliwość mycia w zmywarce | nie |
| Pojemność | 0 |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Przeznaczenie | otwieranie |
| Rodzaj | korkociąg |
| Rozmiar | nie dotyczy |
| Szerokość | 7 cm |
| Średnica | 0 cm |
| Typ jedzenia | napoje |
| Waga | 0,34 kg |
| Wykonanie | stal nierdzewna |
| Wysokość | 3,5 cm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 179,20 zł
Aktualna cena od 223,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 263,35 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 222,73 zł | Amazon.pl | -40 zł |
| 03.08.2025 | 199,81 zł | Amazon.pl | -22 zł |
| 03.09.2025 | 204,24 zł | Amazon.pl | 4 zł |
| 03.10.2025 | 224,99 zł | Ole Ole! | 20 zł |
| 03.11.2025 | 223,96 zł | Amazon.pl | -1 zł |
| 03.12.2025 | 223,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 223,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 223,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 220,38 zł | Amazon.pl | -3 zł |
| 03.04.2026 | 205,86 zł | Amazon.pl | -14 zł |
| 03.05.2026 | 179,20 zł | Amazon.pl | -26 zł |
| 17.05.2026 | 223,99 zł | Amazon.pl | 44 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 179,20 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 223,99 zł na dzień 17.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 45 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Zwilling
Kategoria: Korkociągi Ceny od 223.99 zł do 259 zł
EAN: 4009839261572
SKU: OI_399947322
Polecana ofertaRTV EURO AGD
259,00 zł
Przejdź do sklepu >


