Zwilling Sorrento zestaw 2 szklanek do kawy 450ml, szkło borokrzemowe, elegancki design
Polecana ofertaAkces-Markt
196,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Zestaw szklanek Zwilling Sorrento o pojemności 450 ml to doskonały wybór dla miłośników kawy. Dzięki podwójnym ściankom termicznym napój dłużej utrzymuje temper... rozwiń
ZWILLING Zestaw 2 szklanek do kawy 39500-113-0 Sorrento Plus
196,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dedykowane dla dzieci | nie |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Możliwość mycia w zmywarce | tak |
| Możliwość użytkowania w mikrofalówce | nie |
| Naczynie z uchem | tak |
| Pojemność | 450 ml |
| Przeznaczenie (relacje) | ekspresy ciśnieniowe, ekspresy przelewowe |
| Przeznaczenie | kawa |
| Rodzaj | zestaw szklanek |
| Ścianka termiczna | tak |
| Średnica | 11 cm |
| Wysokość | 9,7 cm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 159,99 zł
Aktualna cena od 196,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.07.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 189,99 zł | Akces-Markt | 20 zł |
| 03.04.2026 | 165,78 zł | Ole Ole! | -24 zł |
| 30.04.2026 | 196,99 zł | Akces-Markt | 31 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 159,99 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 196,99 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 37 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Zwilling
Kategoria: Zwilling Cena: 196.99 zł
EAN: 4009839381171
SKU: 39500-113-0
Polecana ofertaAkces-Markt
196,99 zł
Przejdź do sklepu >
