Opinie i promocje galeriahome.pl

Korzystałeś z usług sklepu galeriahome.pl? Prosimy dodaj opinię o sklepie, pomoże ona użytkownikom w zakupach! Data rejestracji w Okazje.info - 18.11.2023.

Twoja ocena:

Brak ocen

Opinie o sklepie

Brak opinii o sklepie. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię o sklepie galeriahome.pl.

Dodaj opinię

Wypełnienie ankiety pomoże innym klientom w wyborze sklepu oraz służy zwiększaniu jakości obsługi w sklepie galeriahome.pl.

1. Twoje dane

2. Ocena zakupów

3. Czy polecasz zakupy w sklepie galeriahome.pl?

4. Opisz jak przebiegła transakcja

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Tadeusza Kościuszki 23/25, 90-418 Łódź. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu realizacji zamówionych przez Ciebie usług. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Prosimy o wypełnienie pól, które zostały oznaczone na czerwono.

+ dodaj opinię

Podobne strony

Informacje o sklepie

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący zakupy w naszym sklepie internetowym miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji produktu. W naszym sklepie internetowym posiadamy nowoczesne mechanizmy ochrony danych osobowych. Wszystkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze chronionym firewallem, do którego nie można włamać się z internetu. Dostęp do danych mają tylko wybrani i przeszkoleni pracownicy naszej firmy. Dostęp do danych kontrolowany jest przez system zabezpieczeń. Sprzedajemy tylko pełnowartościowe i w pełni sprawne produkty, które pochodzą z oficjalnej dystrybucji i zostały wprowadzone na rynek polski w pełni legalnie. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez ich producentów. Gwarantujemy także bezpieczną dostawę zamówionych produktów. Każda zamówiona przesyłka jest starannie pakowana a produkty są odpowiednio zabezpieczone. Każdy wysyłany przez nas towar jest ubezpieczony do pełnej wartości. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę przesyłki do adresata. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu, prosimy nie odbierać przesyłki. Niezwłocznie proszę nas wtedy poinformować o takim zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar. Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta. Duża część produktów jest serwisowana bezpośrednio w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Z reguły takie punkty serwisowe znajdują się w większych miastach na terenie całego kraju. W razie jakiś dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe

Telefon579-632-739

E-mailsklep@galeriahome.pl

WWWhttps://www.galeriahome.pl/

NIP884-279-44-30

Adres

galeriahome.pl

Adama Asnyka 1/6

58-124 Marcinowice

Metody dostawy

  • InPost Kurier
  • Paczkomaty InPost

Metody płatności

  • Za pobraniem
  • Przelew
^