Amica DFM44C7EOQBID 44,8cm zmywarka
Polecana ofertaMedia Markt
1 899,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Zmywarka Amica DFM44C7EOQBiD 44,8 cm oferuje 7 programów zmywania, w tym tryb intensywny i delikatny. Posiada automatyczne otwieranie drzwi, blokadę panelu ster... rozwiń
Zmywarka AMICA DFM44C7EOqBID 10kpl. OpenDry SteamPower
1 899,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zmywarka DFM44C7EOqBID 10kpl. OpenDry SteamPower Amica DFM44C7EOqBID to nowoczesna zmywarka, która łączy zaawansowaną technologię z funkcjonalnym designem oferując miejsce na 10 kompletów naczyń. Korz...
Przejdź do sklepu >
Zmywarka AMICA DFM44C7EOqBID
2 049,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zmywarka Amica DFM44C7EOQBID - 44,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce nr kat. 1300022 Wymiary (SxWxG): 44,8 x 84,5 x 60 cm System mycia...
- Gtin: 5906006940454
- Old_price: 2049.00
- Sale_price: 2049.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne otwieranie drzwi | tak |
|---|---|
| Czas trwania trybu czuwania | 0 |
| Długość węża dopływowego | 150 cm |
| Długość węża odpływowego | 140 cm |
| Dodatkowe informacje | filtr antybakteryjny, automatyczne otwieranie drzwi, automatyka zmywania |
| Dolny kosz | składane kolce |
| Dostosowanie wnętrza do załadunku | ruchome kosze, ruchome elementy w koszach |
| Funkcje dodatkowe | blokada dostępu do panelu sterowania, automatyka zmywania |
| Funkcje dodatkowe | dodatkowe suszenie, zmywanie strefowe, tryb intensywny |
| Głębokość | 60 cm |
| Górny kosz | półki na filiżanki, regulacja wysokości kosza, uchwyt koszyka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacja o pracy zmywarki | sygnał dźwiękowy, wyświetlanie czasu do końca programu |
| Inne zabezpieczenia | blokada dostępu do panelu sterowania |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa poziomu hałasu | B |
| Klasa zmywania | A |
| Kolor | czarny/inox |
| Liczba programów | 7 |
| Możliwość zabudowy pod blatem | nie |
| Opóźnienie startu pracy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Panel sterujący | zewnętrzny (odkryty) |
| Podłączenie do ciepłej wody | tak |
| Pojemność | 10 kpl. |
| Połowa załadunku | nie |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy zmywania | 45, 50, 60, 65, 72, auto 45-55 |
| Programy zmywania | automatyczny, delikatny, Eco, higieniczny, intensywny, Pełny 58 , szybki 30'' |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Silnik inverterowy | tak |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System mycia sztućców | szuflada na sztućce |
| Systemy suszenia | automatyczne uchylanie drzwi |
| Szerokość | 44,8 cm |
| Temperatury zmywania | 45, 50, 60, 65, 72, auto 45-55 |
| Wariantowanie - mycie sztućców | szuflada |
| Wskaźnik braku nabłyszczacza | tak |
| Wskaźnik braku soli | tak |
| Wykonanie dna zmywarki | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na sztućce, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy |
| Wysokość | 84,5 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | LED (diodowy) |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | wewnętrzne |
| Zastosowane technologie | szuflada Amica MaxiSpace3, mycie strefowe Amica Zone Wash, silnik Amica SilentDrive 2.0 |
| Zużycie energii - cykl | 0,59 kWh |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 0 W |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 59 kWh |
| Zużycie wody - cykl | 8,5 l |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1649,00 zł
Aktualna cena od 1899,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1849,00 zł | Media Markt | - |
| 03.06.2025 | 1849,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2049,00 zł | Media Markt | 200 zł |
| 03.09.2025 | 2049,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.10.2025 | 2049,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1669,99 zł | Media Markt | -379 zł |
| 03.01.2026 | 1669,99 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2049,00 zł | Media Markt | 379 zł |
| 03.03.2026 | 1649,00 zł | Media Markt | -400 zł |
| 03.04.2026 | 1899,00 zł | Media Markt | 250 zł |
| 28.04.2026 | 1899,00 zł | Media Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1649,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1899,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 250 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Amica
Kategoria: Amica Ceny od 1899 zł do 2049 zł
EAN: 5906006940454
SKU: OI_397584232
Polecana ofertaMedia Markt
1 899,00 zł
Przejdź do sklepu >

